Sari la conținut
Forum Roportal
Miticamicutul2

Ce a adus si ce a schimbat emanciparea feminina ?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

:blink:

pai sincer

aleade 40 de ani sunt mai complicate ca......

se cred buricul pamantului si in conbinatia cu o perceptie tampita si self nimicitoare a emancipatiei

ele cred ca asta e ceace le face femeie !

asta bateriile de rezervapentru vibrator ! :)

 

 

pai sa nu vorbim cand apare menopauza !!!!!

auuuuu ! mama ! :cry:

da-ti doua pa1me repede..eu is cam obosita... :spiteful:

 

am zis ca atunci cand nu va p1ace rea1itatea incepeti si visati...

 

a1ea de 40...hmmm...mitica eu credca nici a1ea de 50 nu s-ar...si..

 

a, da..eu sunt barbat...mi-am amintit...sunt mai barbat ca mu1ti a1tii de pe aici.. :cheer:

 

eu am buric..se pune?... :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da-ti doua pa1me repede..eu is cam obosita... :spiteful:

 

am zis ca atunci cand nu va p1ace rea1itatea incepeti si visati...

 

a1ea de 40...hmmm...mitica eu credca nici a1ea de 50 nu s-ar...si..

 

a, da..eu sunt barbat...mi-am amintit...sunt mai barbat ca mu1ti a1tii de pe aici.. :cheer:

 

eu am buric..se pune?... :blink:

:cheer: sa fi sanatos /sanatoasa

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai sa nu vorbim cand apare menopauza !!!!!

auuuuu ! mama ! :cry:

Lasa menopauza. Sau trebuie sa-ti explic ca niste chestii ale femeilor sunt functionale pana la sfarsit, pe cand ale barbatilor incep sa dea rateuri tot mai des incepand cu (oficial se zice) 50 de ani? :haha:

 

Io zic ca unii barbati sa fie cinstiti si sa recunoasca faptul ca exista si femei carora nu le pot face fata din mai multe puncte de vedere (nu ma includ pe mine in categoria asta). Asta e momentul in care strugurii la care nu ajung ar trebui sa inceteze sa mai fie acri si sa se opreasca din a cauta defecte paralele ca sa justifice esecul.

Si ca sa va linistiti, si pentru femei exista striguri care sunt prea acri. Atata doar ca pe noi nu ne auziti spunand tot felul de bazaconii despre ei si improscandu-i cu noroi. :roll:

Editat de Sheeva

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:cheer: sa fi sanatos /sanatoasa

sa fiu,, :cheer:

 

adevaru1 esteca mi-e mi1a..suferiti tare... :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

. Atata doar ca pe noi nu ne auziti spunand tot felul de bazaconii despre ei si improscandu-i cu noroi. :roll:

 

Si cica tot noi suntem barfitoare :rot:

 

sa fiu,, :cheer:

 

adevaru1 esteca mi-e mi1a..suferiti tare... :roll:

 

O sa le treaca presupun. In plus s-au emancipat si gonflabilele.. nu vad pt ce isi fac atatea griji :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Lasa menopauza. Sau trebuie sa-ti explic ca niste chestii ale femeilor sunt functionale pana la sfarsit, pe cand ale barbatilor incep sa dea rateuri tot mai des incepand cu (oficial se zice) 50 de ani? :haha:

 

Io zic ca unii barbati sa fie cinstiti si sa recunoasca faptul ca exista si femei carora nu le pot face fata din mai multe puncte de vedere (nu ma includ pe mine in categoria asta). Asta e momentul in care strugurii la care nu ajung ar trebui sa inceteze sa mai fie acri si sa se opreasca din a cauta defecte paralele ca sa justifice esecul.

Si ca sa va linistiti, si pentru femei exista striguri care sunt prea acri. Atata doar ca pe noi nu ne auziti spunand tot felul de bazaconii despre ei si improscandu-i cu noroi. :roll:

faci sa ma doara stomacul ! :blink:

 

dar na ... !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce rau imi pare de cei de 50 de ani care viseaza cu fete tinere si cam atat daca n-au banii lu' Virinel... Asa ca va fi buna si una "emancipata, grasa de 40 de ani"...

Dar sunt si cazuri extreme...

post-39354-0-98635900-1308595243_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De ce e alta tema? Multe femei inainte de miscarea feminista aveau soti cu 15-20 de ani mai tineri? Inaintea erei operatiilor estetice?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×