Sari la conținut
Forum Roportal
Darianna

Ce ai zice de un gratar?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Vara a sosit, pofta de distractie ti-a revenit, motiv pentru care Roportal te invita la gratar!

 

Roportal da startul distractiei cu gratar si alte premii interesante. Intra in competitie si noi te premiem!

Cumuleaza cat mai multe puncte si asigura-ti cele necesare pentru o iesire la gratar.

 

Cum se cumuleaza punctele?

 

Fiecare nou topic al tau, postat pe forum iti aduce la fiecare 500 de vizualizari cate 10 puncte. Si asta nu este tot. La fiecare 10 comentarii primite pe subiectul tau mai castigi cate 5 puncte!

 

Cu cate subiecte poti sa participi la concurs?

 

Nu limitam numarul de subiecte postate de un user! Trebuie doar ca dupa titlul postarii sa pui ###

Ex: Terapie prin bere! ###

 

Nu se puncteaza temele cu subiecte ce s-au discutat in ultimii 3 ani!

 

Premii:

 

Locul 1: Gratar pentru bucatarul din tine

Locul 2: Geanta termoizolanta si 2 prosoape de plaja

Locul 3: Set de picnic

 

Clasamentul concursului il gasiti aici

 

Concursul se desfasoara in perioada 17 iunie - 11 iulie 2011.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ca sa fiu extrem de sincera, numai si numai daca oi fi cu chef, tinand cont de abundenta de subecte inalt-calitativo-intelectuale :D recent deschise de mine, m-oi baga.

Da' mi-ar placea sa se precizeze ca al' de castiga, nu trebuie sa le pregateasca vreun gratarel colegilor de forum. Deci fara cinste! Nu de alta, dar daca ar fi dupa inima mea mare si buna, pe destui dintre acestia i-as lasa sa moara de foame. :haha:

 

 

:rot:

Editat de Sheeva
  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pe destui dintre acestia i-as lasa sa moara de foame. :haha:

 

 

:rot:

 

 

Exprimarea nu este corecta, nu se zice "i-as lasa sa moara de foame". se spune " le-as aplica dieta Sheeva" :crazy:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

A zis cineva sa deschid topice ? Multe topice ? Foarte multe topice ? :crazy:

 

Nu, Obelix, tu n-ai voie ca tu ai cazut in potiunea magica pe cand erai mititel. :roll:

  • Upvote 5

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu daca vreau sa vin, va trebui sa-mi prezint IP-ul spre verificare? Eu stiu, poate nu m-o primi Darianna (provocarea unui moderator - cel putin 20% warn) pe motiv c-as fi clona.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu daca vreau sa vin, va trebui sa-mi prezint IP-ul spre verificare? Eu stiu, poate nu m-o primi Darianna (provocarea unui moderator - cel putin 20% warn) pe motiv c-as fi clona.

 

 

Daca ai buric,nu esti clona :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Exprimarea nu este corecta, nu se zice "i-as lasa sa moara de foame". se spune " le-as aplica dieta Sheeva" :crazy:

Dieta Sheeva e cu stricnina, nu cu moarte de foame. :tease:

 

 

 

On: imi doresc enorm de mult un gratar castigat prin sudoarea degetelelor mele superb manichiurate ( :aranjare: ), dar mi s-ar parea bestial daca ar avea si sigla roportal pe el . Asta ca sa le arat si eu, dom'le, copiilor mei unde mi-am fript nervii ca vaca, singura, in fata unui monitor, timp de minim un an de zile. :focus:

 

 

:rot:

Editat de Sheeva
  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dieta Sheeva e cu stricnina, nu cu moarte de foame. :tease:

 

 

 

On: imi doresc enorm de mult un gratar castigat prin sudoarea degetelelor mele superb manichiurate ( :aranjare: ), dar mi s-ar parea bestial daca ar avea si sigla roportal pe el . Asta ca sa le arat si eu, dom'le, copiilor mei unde mi-am fript nervii ca vaca, singura, in fata unui monitor, timp de minim un an de zile. :focus:

 

 

:rot:

 

 

Fa-ti un topic "Ajutati-ma sa-mi iau gratar ####". :lol:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×