Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

in lesa sau ai lasat-o libera?

:rot: :rot: :rot: baaa !

 

 

fratioare !

nu mai fi asa de incapatanat

ia ti o ora linistita si gandestete !!!

la doar 18 ani mai ai timp destul

Editat de Miticamicutul2
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu incearca sa profite de tine, ok. Dar nu vezi ca profita de celalalt? Asta nu iti da niste semne de intrebare? Nu te face sa te gandesti: oare ce fel de caracter are fata asta?

 

Eu zic sa o desparti de ala si sa o iei tu.

Dar stii de ce? Pt ca sunt curioasa: cand tu vei fi in locul actualului, ce ii va spune urmatorului?

 

mai acum oare sa ii dau impresia ca imi este draga sau sa par indiferent? adica da inteleg ....am stat impreuna,dar oare sa ii arat ca nu imi prea pasa...si sa vad ce face ea?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna! Ma numesc Cristian!

intr.o seara,am avut parte de o noapte de dragoste ca sa zica asa,dar nu in sesul deplinn al cuvantului,a lipsit finalul.

 

las-o. ori fa finalul in plin fara mila.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mai acum oare sa ii dau impresia ca imi este draga sau sa par indiferent? adica da inteleg ....am stat impreuna,dar oare sa ii arat ca nu imi prea pasa...si sa vad ce face ea?

fii cool !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

fii cool !

 

ms de sfat frate:) imi place de tine cum esti/cum sunteti ...nu stiu cum sa ma adresez

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ms de sfat frate:) imi place de tine cum esti/cum sunteti ...nu stiu cum sa ma adresez

 

crezi ca mie nu mi.ar fi usor sa plec si gata ....sa o vad din ani in pasti ...cu toate ca imi este draga....gasesc eu alta daca dau putin din fund:)) dar as vrea sa o cunosc mai bine ....stii cum e ...cand ti se pune pata....greu mai scapi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

crezi ca mie nu mi.ar fi usor sa plec si gata ....sa o vad din ani in pasti ...cu toate ca imi este draga....gasesc eu alta daca dau putin din fund:)) dar as vrea sa o cunosc mai bine ....stii cum e ...cand ti se pune pata....greu mai scapi

ia exerseaza cum e sa fi adult

si stapanestete

nu e usor ! stiu foarte bine

dar ial ca un exercitiu in drum de a fi matur si la minte nu numai la exterior

femeile nu numai la ochii si la curul barbatilor se uita !

stiai asta sigur !?

se mai uita la msina si la portofelul lui

e un fel de agresare economica !

:)))

Editat de Miticamicutul2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ia exerseaza cum e sa fi adult

si stapanestete

nu e usor ! stiu foarte bine

dar ial ca un exercitiu in drum de a fi matur si la minte nu numai la exterior

 

nu ma consider matur...dar munca si strainatatea te fac sa te simti mai copt cateodata!!!! vreau sa fiu copil si imi place cateodata,e si placut sa vorbesti cu oameni care mai inteleg!!!!

fata asta ...na probabil 1 data in viata se intampla ...dar mi.a pus capac....o sa incerc sa nu o mai lingusesc cu comportamentul meu ...si daca e sa nu ma pot abtine ...sar pa ea si cu asta basta !!!! fie ce o fi!!!!

 

nu ma consider matur...dar munca si strainatatea te fac sa te simti mai copt cateodata!!!! vreau sa fiu copil si imi place cateodata,e si placut sa vorbesti cu oameni care mai inteleg!!!!

fata asta ...na probabil 1 data in viata se intampla ...dar mi.a pus capac....o sa incerc sa nu o mai lingusesc cu comportamentul meu ...si daca e sa nu ma pot abtine ...sar pa ea si cu asta basta !!!! fie ce o fi!!!!

 

 

mai vb!!! o seara placuta!!!! un wekend frumos! salut

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×