Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

ai grija sa nu te ia politia in caz ca ai baut alcool

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am vorbit la tel acum ...a zs ca ii e dor de mine....plec...trag 2 frumuri,1 pahar de ceva si urc in masina!!!ms de sfaturi baieti!!! poate mai vorbim!!!!

mai astept sfaturi!!!! probleme vor aparea mereu:(!!!! salut!!! o seara placuta!!!!

din start e gresit

ea face "mac" si tu sari

deja te are sub pantof !

bin venit in lumea barbatilor !!!

 

Tu nu trebuie sa-i demonstrezi cat esti de bun, ea stie asta deja. Baiat cu potential... umblat prin lume... chestii. Hai ca-i desteapta copila.

Chiar, cati ani are?

Desi te crezi in competitie cu tipul ei, eu zic ca nu esti.

In rest, ce face ea, e rasfat si strategie. :)

 

E fata mare dar te-a lasat sa o bulanesti? Inseamna ca stie ce face - te incita sexual. iar tu, vei confunda asta cu dragostea. :)

A spus ca tipul se sinucide daca il lasa? Aha. Vezi ca urmeaza sa-ti spuna ca ii e frica de el.

:flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Tu nu trebuie sa-i demonstrezi cat esti de bun, ea stie asta deja. Baiat cu potential... umblat prin lume... chestii. Hai ca-i desteapta copila.

Chiar, cati ani are?

Desi te crezi in competitie cu tipul ei, eu zic ca nu esti.

In rest, ce face ea, e rasfat si strategie. :)

 

E fata mare dar te-a lasat sa o bulanesti? Inseamna ca stie ce face - te incita sexual. iar tu, vei confunda asta cu dragostea. :)

A spus ca tipul se sinucide daca il lasa? Aha. Vezi ca urmeaza sa-ti spuna ca ii e frica de el.

 

multumeesc!

 

din start e gresit

ea face "mac" si tu sari

deja te are sub pantof !

bin venit in lumea barbatilor !!!

 

 

:flowers:

 

nu ma are sub pantof dar...am avut o discutie sincera!

 

Tu nu trebuie sa-i demonstrezi cat esti de bun, ea stie asta deja. Baiat cu potential... umblat prin lume... chestii. Hai ca-i desteapta copila.

Chiar, cati ani are?

Desi te crezi in competitie cu tipul ei, eu zic ca nu esti.

In rest, ce face ea, e rasfat si strategie. :)

 

E fata mare dar te-a lasat sa o bulanesti? Inseamna ca stie ce face - te incita sexual. iar tu, vei confunda asta cu dragostea. :)

A spus ca tipul se sinucide daca il lasa? Aha. Vezi ca urmeaza sa-ti spuna ca ii e frica de el.

 

ea face 17 ani !!! cat de bulanit ...am ramas singuri si na saruturi si alea alea....nu neaparat ca bulaneala o confund cu dragostea dar e ceva placut ca intre tineri ....am mai pierdut cu fetele...pt ca majoritatea sunt curve si umbla dupa profit....la fata asta este exact contraru....vad ca nu incearca sa proftie...si as ama bucura ...de asta as vrea sa o cunosc mai bine:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

baa !

baietas !!!

nu eu sunt singurul care zice !!!

te are sub pantof !

la 17 ani gajica deja se mandreste la prietene ca are pe 2 tipi sub pantof !

dar de iesti asa de orb ce sati mai fac !?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

baa !

baietas !!!

nu eu sunt singurul care zice !!!

te are sub pantof !

la 17 ani gajica deja se mandreste la prietene ca are pe 2 tipi sub pantof !

dar de iesti asa de orb ce sati mai fac !?

 

baietas:) am avut o discutie sincera cu ea astazi ...crede.ma ca nu se lauda la nimeni:) i.am zs in seara asta ca nu mai vreau sa continui asa si ea a inceput sa planga...am plimbat.o putin si a zis ca vrea sa mai vorbim cand se linisteste,acum e confuza e si cu scoala....chestii....:) dau maine o fuga sa vad ce zice sau nuj luni o mai las sa se gandeasca si v.a spun si voua ce am reusit:P

 

baietas:) am avut o discutie sincera cu ea astazi ...crede.ma ca nu se lauda la nimeni:) i.am zs in seara asta ca nu mai vreau sa continui asa si ea a inceput sa planga...am plimbat.o putin si a zis ca vrea sa mai vorbim cand se linisteste,acum e confuza e si cu scoala....chestii....:) dau maine o fuga sa vad ce zice sau nuj luni o mai las sa se gandeasca si v.a spun si voua ce am reusit:P

 

am ramas putin uimit cand am vazut ca plange,de obicei vroia sa para mare gagica in fata mea:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

baietas:) am avut o discutie sincera cu ea astazi ...crede.ma ca nu se lauda la nimeni:) i.am zs in seara asta ca nu mai vreau sa continui asa si ea a inceput sa planga...am plimbat.o putin si a zis ca vrea sa mai vorbim cand se linisteste,acum e confuza e si cu scoala....chestii....:) dau maine o fuga sa vad ce zice sau nuj luni o mai las sa se gandeasca si v.a spun si voua ce am reusit:P

 

 

 

am ramas putin uimit cand am vazut ca plange,de obicei vroia sa para mare gagica in fata mea:)

aha !

si cand vede ca nu merge altfel

scoate plasul la ......

cand ai sa plangi tu la ea ! si pe ia o sal lase rece

sa ti amintesti de cuvintele mele !

:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

aha !

si cand vede ca nu merge altfel

scoate plasul la ......

cand ai sa plangi tu la ea ! si pe ia o sal lase rece

sa ti amintesti de cuvintele mele !

:)

 

dc ar plange fals?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×