Sari la conținut
Forum Roportal
GABY g

probleme internet

Postări Recomandate

Am instalat Daemon Tools Lite si a inceput sa imi apara cand intru Internet Explorer in loc sa imi apara Google imi apare o pagina cu Daemon Tools Search imi puteti spune cum sa o dezactivez va rog? A da am uitat sa spun ca se deschide un tab nou in care imi apare dupa aceea pagina de intrare Google. va rog mult imi spuneti cum o dezactivez?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am instalat Daemon Tools Lite si a inceput sa imi apara cand intru Internet Explorer in loc sa imi apara Google imi apare o pagina cu Daemon Tools Search imi puteti spune cum sa o dezactivez va rog? A da am uitat sa spun ca se deschide un tab nou in care imi apare dupa aceea pagina de intrare Google. va rog mult imi spuneti cum o dezactivez?

 

 

Deschide Internet Explorer -> Tools -> Internet Options -> Use Blank -> OK. După asta, pagina Internet Explorer va fi complet albă.

 

Dacă nu merge aşa, va trebui să mergi pe System Restore şi să pui un Restore Point cu o dată de dinainte de a ţi se întâmpla aşa, şi totul va reveni la starea iniţială. Acolo sigur vei reuşi. Mi s-a întâmplat şi mie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×