Sari la conținut
Forum Roportal
touaregul

Prostie in randul candidatelor la miss

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ehe,e concurs de miss intr`adevar si mintea nu prea conteaza,insa oamenii din ce in ce au mai multe pretentii,vezi doamne vor sa vada si ce au ele nebunele in cap,k vorba ceea ...romanii sunt foarte pretentiosi ...au nevoie de misse frumoase si destepte,sa le duca mintea dom`le cand ies in societate...prostie nu doar in randul misselor,care saracele sustin dragostea lor pentru natura,flori si carti cu poze,dar si in ceea ce ii priveste pe unii oameni de afaceri care posteaza joburi pe internet,cer secretara neaparat frumoasa si fara obligatii,dar e necesar sa aiba studii superioare k na,e vorba de 53 kg, calitate superioara :P vai de steaua lor k parca romanii nu se mai satura de atata prostie!si culmea e k ii mai vezi si pe membrii juriului care se presupune ca ar trebui sa fie oameni inteligenti,cu scoala,k se uita fascinati la cate`o aberatie pe care o debiteaza missa:"daca o sa am vreodata bani,imi doresc foarte mult sa ajut oamenii fara posibilitati,eventual sa fac donatii la orfelinate!"...la care ei,vrajiti de aspectul fizic,spun:"vai,e frumoasa dar cat de desteapta!"....e kiar frustrant halul in care a ajuns patria noastra iubita!Dumnezeu sa le ierte k daca prostia ar durea si chinurile ar fi pe masura!

stii ce-mi place? cind la parada modei de fapt toti se uita la fete si nu la haine, de fapt ce haine ca-s mai mult in pielea goala, aplauda frenetic, si la urma....il tzuca bine pe....."creatorul de moda"....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
stii ce-mi place? cind la parada modei de fapt toti se uita la fete si nu la haine, de fapt ce haine ca-s mai mult in pielea goala, aplauda frenetic, si la urma....il tzuca bine pe....."creatorul de moda"....
Da,este una dintre cele mai dure faze....hihi,ca bine zici!vai de steaua lor cazatoare!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am citit o kestie misto zilele trecute :'Oamenii sunt in mod natural prosti,numai uneori au accese d inteligenta"...Miss-ele sunt si proaste si au accese d retarde...makr noi,ceilalti mai avem kte o scliprire,asa... makr o data la 2-3 ani... :P Dar stiti k doar prostii au noroc in viata(de la parazitii citire)...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am citit o kestie misto zilele trecute :'Oamenii sunt in mod natural prosti,numai uneori au accese d inteligenta"...Miss-ele sunt si proaste si au accese d retarde...makr noi,ceilalti mai avem kte o scliprire,asa... makr o data la 2-3 ani... :P Dar stiti k doar prostii au noroc in viata(de la parazitii citire)...
Subscriu.......

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Of....este a nush cata editie a Miss World Romania si prostia tot persista, mi-e destul de greu sa scriu acum dar va transimit ceva succint:

Intrebare in genu' : Daca ai avea posibilitatea ce ai slava: Rosia Montana sau Delta Dunarii afecatata de canalul Bistroie....

Complet deplasat - raspuns de genu' : le-as salva ambele (ea de fapt a zis pe amandoua) - imi place natura, eu traiesc in natura, iubesc natura, viata mea e natura ....bine ca nu se si fut3 in natura - de fapt cine stie ?

Of nu ar putea iesi si dansele (ele - de fapt ca aveau 17 anii unele) din cliseul asta si sa de-a si ele un raspuns ferm si sincer, eu spre exemplu as fi spus ca salvez Rosia Montana, motive - stau la munte, e o afiniatate a mea, plus este un minereu de aur acolo si mie imi place aurul....si atat.

AVE.

Problema acestor concursuri, din punctul meu de vedere, este ca exista aceste "mini-interviuri". Se incearca in mod penibil sa se intretina o imagine total falsa despre intentia unor astfel de concursuri. Adica "hai sa nu fie asa de evident ca vrem doar sa vedem niste bucatici, hai sa fim "politically correct" si sa le lasam si sa zica doua vorbe, ca sunt si ele, na... cam ca niste oameni, asa!". Concurs de miss inseamna concurs de frumusete. Punct! Frumusetea interioara nu zic ca nu exista, dar e irelevanta in context, asa ca de ce probele astea penibile? Si, in plus, sunt convinsa ca raspunsurile au ajuns cliseu tocmai pentru ca asta sunt puse sa spuna, nu li se da mana libera foarte mult, tocmai pentru a se evita momente si mai penibile. Si atunci? Vina cui este? Fetele alea nu vin acolo sa arate ce destepte sunt, si nici lumea nu se uita la ele sa vada cat de destepte sunt. Nu neg ca e o mana cereasca pentru uratele speciei sa le vada balbaindu-se si o defulare pentru cei care ar pune cel putin o mana pe ele sa le auda ineptiile. Dar dincolo de asta, obiectiv privind, este nedrept ca sunt expuse in halul asta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ai dreptate....park toate fetele astea sunt incuiate....de ani de zile se dau aceleasi raspunsuri la concursurile d miss....cred k probabil se dau pentru k publicul este obisnuit cu aceste raspunsuri si dak ar auzi alte raspunsuri, le`ar considera deplasate....k doar nu ai cum sa fii atat de incuiat si sa dai un raspuns de papusa barbie goala p dinauntru, chiar dak asa arati......... :o:" :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Of....este a nush cata editie a Miss World Romania si prostia tot persista, mi-e destul de greu sa scriu acum dar va transimit ceva succint:

Intrebare in genu' : Daca ai avea posibilitatea ce ai slava: Rosia Montana sau Delta Dunarii afecatata de canalul Bistroie....

Complet deplasat - raspuns de genu' : le-as salva ambele (ea de fapt a zis pe amandoua) - imi place natura, eu traiesc in natura, iubesc natura, viata mea e natura ....bine ca nu se si fut3 in natura - de fapt cine stie ?

Of nu ar putea iesi si dansele (ele - de fapt ca aveau 17 anii unele) din cliseul asta si sa de-a si ele un raspuns ferm si sincer, eu spre exemplu as fi spus ca salvez Rosia Montana, motive - stau la munte, e o afiniatate a mea, plus este un minereu de aur acolo si mie imi place aurul....si atat.

AVE.

?...care este problema ta...mai asteapta si tu sa vezi ca, intr/un an doi sunt la facultate...si sa vezi atunci discutii ... :o: ...

Editat de raulmaniac

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×