Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

dar stiti ca exista programele cu care se fac negative ???? e chiar foarte simplu de taiat vocea de pe o melodie...

 

 

e na?

Cum sa tai ma o voce de pe melodie???

Pai daca ai vocea, tai si sunetel din spatele vocei

 

Ia instaleaza-ti u un program de modificat melodii si taie partile cu vocea de pe melodie....sa imi zici daca reusesti sa fac un negativ bun

Editat de GigJoe

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sa moara cine o mai muri de nu am cautat pe soul seeker pe torrente si odc si nu am gasit si eu un negativ ca lumea! vreau si eu un negativ de la tony braxton in format mp3 * unbreak my heart* imi spune si mie unde sa mai caut? sau il are cineva? daca da pm me

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sa moara cine o mai muri de nu am cautat pe soul seeker pe torrente si odc si nu am gasit si eu un negativ ca lumea! vreau si eu un negativ de la tony braxton in format mp3 * unbreak my heart* imi spune si mie unde sa mai caut? sau il are cineva? daca da pm me

inceraca asta..

scoti semnalul de la placa audio.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Exista un site de muzica karoake romaneaca dupa negative stereo .Daca im ipermite adminul am sa postez linkul. Mai jos ai linkul catre youtube unde se poate vedea formatul

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salut.Vreau sa imi infiintez o trupa de hiphop,pop,si am nevoie de niste negative adica de cineva care sa imi compuna un negativ gratis ptr.ca suntem la incepu si nu avem bani mai deloc.PLease am mare nevoie de ajuto idmeu ese start_for_free

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×