Sari la conținut
Forum Roportal
Lighty

Muzica electronica

Postări Recomandate

Eu asc o fff multe genuri de muzica de la Underground Hip Hop la Punk,de la Trance la Britt Pop!

Printre ele,si muzica electro e una din preferatele mele!

Pe scena romaneasca Suie Paparude reusesc sa miste ceva in domeniul asta,iar in afara britanicii de la Chemical Brothers si Prodigy fac legea!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

hm....totusi voi la ce va referiti? la muzica electronica sau la electro pt ca intre ele exista o mica mare diferenta.... muzica electronica contine mai multe genuri cum ar fi : techno, house, trance, break-beat. drum&bass, garage, hardcore , gabba,......., printre care si electro ...:tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sunt antimanelist, NU prea imi place rockul dar muzica electronica :o:... I AGREE!

 

...Si pt ca tot salut acest topic, propun o intrebare (printre picaturi, bineinteles): Credeti ca va veni vreodata vremea cand muzica electronica va inceta sa se mai asculte? Eu unul NU cred asta si sunt de parere ca indiferent ce va fi: house, techno, freestyle, electro sau drum'n'bass, etc, ceva electronic tot va fi On Top! :tease:

Editat de e-X-plorer

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

e draguta si muzica electronica. imi placeau prodigy foarte mult pe albumele mai vechi. si chemical brothers

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

electro de la mama lui nu pre ascult, kraftwerk si alti strabuni, dar daca o ia putin spre industrial/goth/darkwave i`m tooootally in :yes:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×