Sari la conținut
Forum Roportal
Taranus

Mititeii nostri cei de toate zilele...

Postări Recomandate

Kaufland-ul nu are magazine deschise in Virginia. Sau eu cel putin nu stiu vre-unul. Asa ca ramane variata de a-l face acasa. Mai e si varianta cu calatoria la NY dar e prea multa trambalare pt catva mici. Acolo se gaseste aluat-ul, cum spui tu, sau pasta de mici.

Stai in Virginia? Da' tu, de ce nu ne-ai zis asa, ca venim noi si ti-i aducem. :jester:

 

 

 

 

 

P.S. Carly, stai calma, e o gluma. :D

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Stai in Virginia? Da' tu, de ce nu ne-ai zis asa, ca venim noi si ti-i aducem. :jester:

 

Pai e scris pe-acolo prin topic pe undeva...

Merci de intentie... dar nu va lasa cu perisabile in avion... :cry:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari pt munca depusa ,cred ca ti-a trebuit putina rabdare ca sa pregatesti reteta in mod perfect! Sa va fie de bine!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari pt munca depusa ,cred ca ti-a trebuit putina rabdare ca sa pregatesti reteta in mod perfect! Sa va fie de bine!

Merci.

Pai depinde cat de mult vrei un lucru sa-ti iasa si gasesti si rabdarea necesara.

Asa e in toate...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca zici ca au iesit buni ,mai mai ca ma apuc si eu de facut mici .Am sa adaug insa si putin ardei iute verde ,ca atat am reusit sa fur de la reteta cu care ii pregatea Turcu din piata orasului meu natal.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai am reusit si au iesti destul de buni.

 

 

Da, merci de sfat... pai prieteni am si pot sa-i intreb unde se pot gasi mici in Bucuresti si alte localitati... din Romania. Dar ei nu stiu nici un loc unde ii pot gasi in Virginia, din pacate.

Asa ca sfatul si reteta ta sunt binevenite pt cineva local... pe mine insa nu ma ajuta cu nimic...

Locuri si localuri din Romania unde se manaca mici buni pot si eu sa iti insir dar topicul era despre RETETE, daca citeai mai atent.

 

 

In virginia este un roman care face mici si ii vinde prin internet. Am un amic acolo si de la el stiu de ei.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai e scris pe-acolo prin topic pe undeva...

Merci de intentie... dar nu va lasa cu perisabile in avion... :cry:

 

nu perisabilele sunt problema - daca te prind americanii cu preparate din carne cruda in bagaj ... ala esti :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×