Sari la conținut
Forum Roportal
JohnS

Posibil sa imi fi "ratat" o parte din adolescenta

Postări Recomandate

astea sunt de ordin fizic :)

 

Uite, cineva care l-o banat, iti transmite ca adolescenta se incheie la 19 ani (nici el nu si-o prea incheiat-o cu succes :) )

 

Deci sa nu zici ca ti-ai ratat-o

 

stiu dar sentimentul este prezent si enervant.

 

ok , putem vorbi maine ,este cam tarziu si maine trebuie sa ma duc la scoala.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da, ai viata inainte :)

 

ok ,atunci continuam maine.

 

to be continued....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu te lasa descurajat de faptul ca esti inconjurat de cretini. Vei avea aceeasi problema toata viata, oriunde te vei duce, pur si simplu pentru ca foarte multi oameni sunt asa. Unii se mai dreg pe parcurs.

Subscriu la faza cu diriginta deplasata, care nu avea nici un drept sa se bage in vietile elevilor la modul asta, mai ales expunand pe cineva in fata unei clase intregi. Suntem invatati sa ne spalam rufele in public si asta e un lucru foarte rau.

A avea o prietena, a te saruta cu o fata etc nu sunt examene pe care sa le dai in viata, oricate influente de genul incearca sa te faca sa crezi asta. Traieste pentru tine, nu pentru standardele altcuiva.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu te lasa descurajat de faptul ca esti inconjurat de cretini. Vei avea aceeasi problema toata viata, oriunde te vei duce, pur si simplu pentru ca foarte multi oameni sunt asa. Unii se mai dreg pe parcurs.

Subscriu la faza cu diriginta deplasata, care nu avea nici un drept sa se bage in vietile elevilor la modul asta, mai ales expunand pe cineva in fata unei clase intregi. Suntem invatati sa ne spalam rufele in public si asta e un lucru foarte rau.

A avea o prietena, a te saruta cu o fata etc nu sunt examene pe care sa le dai in viata, oricate influente de genul incearca sa te faca sa crezi asta. Traieste pentru tine, nu pentru standardele altcuiva.

 

 

nu ma deranjat faptul ca sunt singurul fara sa fii avut prietena , ma deranjeaza faptul ca aceasta ''nerealizare'' este considerata a fii specifica unui fraier .

 

presupun ca ei ma cred fraier pentru ca incerc sa am un prim sarut mai special.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

N-au nici un drept sa se bage in viata ta fara sa ii inviti. :) Prin urmare nu ar trebui sa te influenteze parerea lor.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu ma deranjat faptul ca sunt singurul fara sa fii avut prietena , ma deranjeaza faptul ca aceasta ''nerealizare'' este considerata a fii specifica unui fraier .

Sunt sigur ca au fost si altii in sala care sunt in situatia ta dar ei nu au avut curajul sa iasa in fata clasei.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sunt sigur ca au fost si altii in sala care sunt in situatia ta dar ei nu au avut curajul sa iasa in fata clasei.

Asa este.Probabil considera asta o rusine si le-a fost teama de posibilele reactii batjocoritoare ale colegilor.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Asa este.Probabil considera asta o rusine si le-a fost teama de posibilele reactii batjocoritoare ale colegilor.

 

tot ce este posibil , adica eu pur si simplu m-am ridicat si am zis 'uite ca eu nu am avut prietena' .

 

dar sunt multe 'semne' pe care eu nu le inteleg sa poate chiar nu sunt 'semne' , am crezut ca faptul ca fata aia isi tot tinea mainile pe mine , insemna cv dar pana la urma . nah ..

 

Sunt sigur ca au fost si altii in sala care sunt in situatia ta dar ei nu au avut curajul sa iasa in fata clasei.

 

posibil sa fii fost , dar eu am raspuns la multe jigniri de la acei oameni care au strigat "ratatule" , ca asta este diferenta dintre mine si ei.

 

pana la urma in Romania sunt 2 tipuri de oameni , oamenii si restul .:D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

 

dar sunt multe 'semne' pe care eu nu le inteleg sa poate chiar nu sunt 'semne' , am crezut ca faptul ca fata aia isi tot tinea mainile pe mine , insemna cv dar pana la urma . nah ..

 

 

 

nu te mai gandi, mergi mai departe :)

ce ai sa faci cand o fata va dansa cu tine?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×