Sari la conținut
Forum Roportal
Purple_rain

Relaţii cu bărbaţi

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Omu ti-a spus sincer ce statut are, e treaba ta daca intri intr-o aventura cu el , stiind exact cum stau treburile. Nu incerca sa te minti ca e atras de tine pt ca ii plac femeile independente si sotia nu e asa. Ti-a spus clar ca a fost asa intotdeauna , iar la ceea ce are acasa, nu va renunta.

 

Ii plac femeile. PUNCT. Orice alta femeie noua e o distractie, o relaxare care si-o ofera.

 

E mult mai bine , da, daca ele stau bine pe picioare, nu trebuie sa le tina el.

 

In rest, old story.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

O parere,dar fara suparare.Draguta(ptr.initiataorea topicului)spui ca esti matura si constienta de situatie :roll: ceea ce nu cred pentru ca altfel erai constienta ca pe un forum ca si in viata reala parerile sint impartite,adica sint persoane deacord cu infidelitatea si persoane care nu sint de acord cu ea (atit barbati cit si femei);deci ca vei avea sustineri cit si reprosuri :spiteful: :good:.Dar vad ca sari in sus cind esti criticata,nu te imbata cu apa rece si lasa explicatiile cu "nevasta i-a facut un copil cind nu erau casatoriti si ca el nu vroia sa se casatoreasca" si deodata isi iubeste familia de numai numai;daca era asa nu-l facea pe al doilea sau vrei sa spui ca nici la al doilea el n-a stiut?????????????Exista prezervative daca nu stie.Si mai mult relatia ta n-are aici nici o legatura(parere personala),cum spui tu ca nu merge nu cred ca deabia acum ai vazut dar te-ai complacut in situatie in care esti.cauti o salvare si un motiv sa rupi relatia e altceva dar nu motiva ca ti-a picat celalalt cu tronc pentru ca relatia ta scirtiie.Eu cred ca intre 2 persoane implicate intr-o aventura (platonica sau nu)isi cauta scuze unul altuia,adica se pling unul la altul ca sint nefericiti in casatorie sau relatie;BALIVERNE.Tu decizi pentru ce alegi atit cu X cit si cu privire la prietenul tau;esti necasatorita daca nu erai fericita de ai stat? nu esti in situatia altor femei,cu copil,fara servici,nu depinzi de barbat,nu-ti place ceva URA SI LA GARA.Deci recunoaste ca esti indragostita de el,ca ai scris aici ca sa auzi si incurajari ca dupa ce faci pasul sa nu te simti ca un gunoi care a tradat si a distrus inimi.Si cum a mai zis si altcinava infidelitatea nu sta numai in sex-ul in sine,tradarea la fel;infidelitate inseamna si cind iti ei partenerul in brate si te gindesti la celalalt,cind stai cu el la televizor si te gindesti ce face celalalt,etc.Fa-ti ordine

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×