Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Am facut animatia asta acu 1 an jumate "click aici" , face parte dintr-o serie de mai multe animatii, da asta e preferata mea, apreciez orice comentariu.

Interesant. Se poate sa-mi dai o adresa de mail ? Vreau sa te consult intr-o problema legata de un site facut in flash.Poate colaboram . dark21@evomail.ro

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Interesant. Se poate sa-mi dai o adresa de mail ? Vreau sa te consult intr-o problema legata de un site facut in flash.Poate colaboram . dark21@evomail.ro

 

Adresele de mail se gasesc situ meu in plus se poate folosii si formularul de contact sau putem discuta pe chat-ul meu privat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

vad ca le aveti cu calculatoarele

imi puteti zice careva cum pun pe un site pagina intro

am macromedia flash,dreamwever.... dar nu stiu cum se pune pe site o pagina intro

va rog eu frumos sa imi raspundeti pe e-mailul crstn_savu@yahoo.com :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca inteleg bine ceea ce vrei, e destul de simplu. Creezi o pagina web cu intro-ul pe care vrei sa-l pui, si o faci pagina de Idex a site-ului. Binenteles, trebuie sa faci un link catre pagina urmatoare. Deasemenea, poti avea pagina normala, la care sa ii adaogi un intro, setand intro-ul ca la sfarsitul rularii sa dezvaluie si restul paginii. Pentru asta este obtiunea "mask" din flash.

Sunt mai multe metode. Eu personal prefer ca intro-ul sa fie pe o pagina separata de restul site-ului, mai exact pe pagina Index. Asta si din motive de incarcare, etc.

Binenteles, nu sunt un As in ale webdesignului. :yes:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×