Sari la conținut
Forum Roportal
fire de praf

Asaltul clonelor & propunere

Postări Recomandate

Stupid, hai lasa-ma cu aberatiile tale principialiste si cu ignorarea "societatii". Adica tu pune-ti placa in continuare, ca nu tine.

Pana la urma care-i problema ta, te deranjeaza ca am deschis un topic prin care arat ca ma deranjeaza practicile grobianului si emit dorinta de a fi stavilite?

Cum dracu' se face ca ajungi sa tii discursuri moraliste intr-un context care ajunge indirect sa-i tina parte lui Obselete si sa inchida gura astora cat de cat civilizati sau care se supun si inteleg regulile forumului? Io zic sa nu te mai doara atat grija de frustrarile mele si daca ai chef de discursuri anti-frustrare si moraliste aplica-i-le exponatului.

 

In cazul lui, esti foarte permisiva..doar sunteti amici.

Cand ma contram eu cu tine, stiai sa tipi "hartuire" nu mai aveai atitudinea asta.

Tin minte ca cereai revolutie pe topice, acum ce faci?!S-a trezit ipocrizia in tine?

Exact. :roll:

Editat de Sheeva

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

Tin minte ca cereai revolutie pe topice, acum ce faci?!S-a trezit ipocrizia in tine?

Da, tin minte ca am fost luat chiar in serios. Ori eu nu ceream 'ajutor' de la moderatori.

:crazy:

 

Exact. :roll:

Pana la urma eu doar bat din gura la subiect. Ca n-am chef , Doamne feri, sa mai folosesc cuvinte non-obscene. Si repet, ca nu e rolul tau sa vorbesti in numele altora. Nu ii tin partea lui Obse, doar ziceam ca va bateti capu' in sens gresit.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da, tin minte ca am fost luat chiar in serios. Ori eu nu ceream 'ajutor' de la moderatori.

:crazy:

Mda, bine.

 

Cu ip-urile nu se poate face nimic, mai ales daca-s dinamice.

Se poate folosi si proxy.

Cat despre preview....asta nu ar aduce useri noi, cu siguranta.

Conturi clonate vor fi mereu si nu doar pe forumul asta, poti doar sa astepti pana se plictisesc ei.

Editat de Pharrell24

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ignora-ma, draga, atunci cand vorbesc in numele altora. :roll:

Asta cum ca nu-i tii partea lui Obse sa i-o spui alora care au cateodate erori de logica, asa cum ai tu acum. :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

poti doar sa astepti pana se plictisesc ei.

Exact asta sugeram si eu. In plus doar, sugeram si ca daca nu ii mai dati atata importanta, cresc sansele sa se plictiseasca mai repede.

Dar deh, vorbele mele mereu au fost interpretabile. Capsuna de pe frisca, evident.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cum ziceam, stupid, sa-l ignori tu pe ala care te face viitoare mama denaturata cand esti insarcinata in cateva saptamani.

Desi mi-e groaza sa citesc ce vei zice si la asta. :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ignora-ma, draga, atunci cand vorbesc in numele altora. :roll:

Asta cum ca nu-i tii partea lui Obse sa i-o spui alora care au cateodate erori de logica, asa cum ai tu acum. :roll:

Da' ti-am mai zis ca nu ma deranjeaza ce zici. Adica, nu intelege ca asa ceva ar conditiona motivul meu de a comenta pe forum. Nu ii tin partea lui Obse, ca nu mi se pare nici sexi nici amuzant. Si el stie foarte bine, dar este pur alegerea lui. Acuma sa nu care cumva sa imi pretinzi (pe fata, ca pe dos ai facut-o deja )ca daca nu o rup cu el, indirect, ii tin partea.

 

Mademoiselle, nu ti-ai gasit cu cine sa analizezi logica.

 

Cum ziceam, stupid, sa-l ignori tu pe ala care te face viitoare mama denaturata cand esti insarcinata in cateva saptamani.

Desi mi-e groaza sa citesc ce vei zice si la asta. :doh:

Da, eu ii ignor si pe cei care ma fac taran, gay, lesbi, lup moralist , etc.

Le dau atentie doar celor carora le pasa. Si mesajele mele sunt firesc, direct pentru ei, indirect pentru cine se simte.

Editat de stupid_me

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Acuma sa nu care cumva sa imi pretinzi (pe fata, ca pe dos ai facut-o deja )ca daca nu o rup cu el, indirect, ii tin partea.

Asta cum ca m-ar interesa relatia ta extra-forumistica cu Obsetele se intampla doar in mintea ta.

Atata timp cat in contextul subiectului asta tu te-ai trezit sa-mi tii "lectii" (remarca ghilimelele, da?) de conduita forumistica mie si te-ai apucat sa comentezi frustrarile mele, mie mi-e destul de clar care e atitudinea ta.

Hai sa ne intrecm in complexe de superioritate, vrei, mademoiselle? :roll:

 

Da, eu ii ignor si pe cei care ma fac taran, gay, lesbi, lup moralist , etc.

Le dau atentie doar celor carora le pasa. Si mesajele mele sunt firesc, direct pentru ei, indirect pentru cine se simte.

Da, si eu am momente cand ma cred cea mai desteapta, cea mai corecta, cea mai frumoasa si cea mai meritoasa persoana din lume, inclusiv de pe forum. Nu ma intereseaza decat cei care imi dau dreptate, ii ignor in totalitate pe cei care sunt in dezacord cu parerea mea. :roll:

 

P.S. Afirmatiile de mai sus sunt o metafora. Mai mult, sunt o ironie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

P.S. Afirmatiile de mai sus sunt o metafora. Mai mult, sunt o ironie.

And with that, I rest my case.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da, si eu am momente cand ma cred cea mai desteapta, cea mai corecta, cea mai frumoasa si cea mai meritoasa persoana din lume, inclusiv de pe forum. Nu ma intereseaza decat cei care imi dau dreptate, ii ignor in totalitate pe cei care sunt in dezacord cu parerea mea. :roll:

..insa dupa aia imi gasesc o oglinda in care ma privesc din mai multe puncte de vedere. Dupa asta asa, macar temporar, ma mai temperez.

:roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×