Sari la conținut
Forum Roportal
Yvo

O castorie rapida cu un barbat mult mai in varsta

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Probabil imaturitatea fostului meu prieten pe care l-am iubit m-a afectat atat de mult...incat ...pe cei apropiati de varsta mea..nu-i mai suport. L-am intalnit pe xx intamplator.....un om de faceri care locuieste in Canada....mi-a spus ca nu a fost nicodata casatorit pt ca a fost egoist si i-au placut femeile..,.......imi place, e dragut si gasesc la el...responsabilitatea si protectia de care aveam nevoie....... vrea sa devin sotia lui......vrea sa aiba o familie.......Eu sunt un pic cam confuza.......Azi la scoala...profa ne-a intrebat......ce s-a petrecut in viata noastra mai deosebit care ne-a schimbat viata....fiecare a trebuit sa spuna cate o aducere aminte......exp din clasa.....1tata si bunicul meu au murit amandoi in aceiasi zi...2 tata m-a batut intr-o seara cand am baut si de atunci nu mai beau.....3nunta mea.....etc.....eu am spus: m-am indragostit de un barbat de 43 de ani........clasa a ramas uimita.....si au urmat comentarii: ar putea sa-ti fie tata..........nu va dura......si desigur esti nebuna.....cu ocazia asta am vazut expresile unor colegii care ma au draga.......stiam doar de unul care ma place........in fine.....voi ce parere aveti?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Este alegerea ta........dar hai sa te intreb ceva.....daca intr-o zi fata ta de 19 ani vine acasa si iti spune ca iubitu ei are 43 ani?Care ti-ar fi reactia?????????

 

Daca nu il iubesti pt bani, atunci traieste momentul

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

hmm...big problem!

eu iti zic sa mai astepti...totusi ai 19 ani si trebuie sa profiti de asta cat mai poti nu sa te casatoresti...

el 43 ...hmmm....maree... nu crezi ca aveti alte obiective in viata.....desi el si`a trait`o aproape pe toata

scopurile voastre cred k sunt diferite poate vrei o facultate, o cariera... crezi ca poti sa le faci pe toate?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
maaa !!

lamuriti-am si pe mine ??? se POATE la 19 sa fii la scola ??

 

 

Da domnule,la facultate sau la seral.........liceu la seral

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
maaa !!

lamuriti-am si pe mine ??? se POATE la 19 sa fii la scola ??

 

da clasa a 12-a la liceu

eu am 17 si sunt clasa a 10`a...in clasa a 12`a voi avea 19 ani 8) dar eu sper ca nu o sa ma marit atunci :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu sunt in Germania si pt a studia mai departe aici trebuie sa stiu limba foarte bine adica deutsch.......si merg la o scoala privata ..........suntem prieteni cu profesorii......vorbim diferte teme.........

 

 

Te rog sa-mi raspunzi la intrebare........

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×