Sari la conținut
Forum Roportal
Zina03

Hamster pitic

Postări Recomandate

Buna, as dori sa cumpar un hamster pitic. vinde cineva?

cunosc eu pe cineva din hateg care vinde hamster pitic cu tot cu cusca. daca esti interesata suna la 0769293531

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

vand cuşcă pentru hamsteri sau alte rozătoare mici. Nu include accesorii.

Dimensiuni: 55 x 39 x 26 cm

Greutate: 1,67 Kg

Culoare: roz

Material plastic + metal, non-toxic pentru animale.

pret 50 lei(negociabil)

contact: ingerashcucapuspart@yahoo.com

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 minute mi-am facut un cont pentru a va impartasi ceva important...deci am ajuns acasa si am venit cu zambetul pe fata la noii mei hamsteri cumparati de craciun.cand sa bag mana in cusca am primit drept WELCOME o muscatura e degetul aratator...vreau Sa va spun ca mi-a dat Sangele si nu Se mai Oprea...incerc sa ii dresez...este foarte greu in rest sunt ok ...te fac sa Zambesti in Fiecare zi :))))

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 minute mi-am facut un cont pentru a va impartasi ceva important...deci am ajuns acasa si am venit cu zambetul pe fata la noii mei hamsteri cumparati de craciun.cand sa bag mana in cusca am primit drept WELCOME o muscatura e degetul aratator...vreau Sa va spun ca mi-a dat Sangele si nu Se mai Oprea...incerc sa ii dresez...este foarte greu in rest sunt ok ...te fac sa Zambesti in Fiecare zi :))))

 

Probabil era stresat si, simtindu-se agresat, a reactionat folosindu-si din plin incisivii. Sunt foarte puternici, taiosi si patrund adanc. In timp te vei obisnui sa le anticipi reactiile si sa le intelegi toate comportamentele.

Inteleg Zambetele. :)

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu am! Doua păpușele blănoase, mici și dulți. Pe cea slăbuță o cheamă Nukka (e foarte agitată), iar pe cea rotunjică Lepușica (ea e placidă, liniștită). Se mai bat ele, dar, per total sunt niste copilițe cumințele, manca-le-ar mami pe ele!

FB_IMG_16180603139672901.jpg

FB_IMG_16180603203692406.jpg

FB_IMG_16180603262144269.jpg

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×