Sari la conținut
Forum Roportal
Allexandrra

Si maine e o zi...

Postări Recomandate

...in care o sa-mi descopar latura feminina.

cum planuiesti sa ti-o descoperi?

 

dar ce legatura au schimbarile si indreptarile cu latura feminina?

 

dar de ce vrei sa ti-o descoperi, cand deja esti foarte feminina?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si eu ma bucur ca am adus un picut de bucurie. :)

Nu un picut, chiar multa. Eu zic, si nu cred ca ma insel, ca tu ai multe lucruri bune de transmis, ca multi pot invata de la tine. Si cred ca, prin intermediul acestui topic, multi pot avea beneficii pozitive, direct sau indirect. (m-oi fi exprimat suficient de coerent? :lol: )

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cum planuiesti sa ti-o descoperi?

 

dar ce legatura au schimbarile si indreptarile cu latura feminina?

 

dar de ce vrei sa ti-o descoperi, cand deja esti foarte feminina?

 

Na, ca m-ai pus in incurcatura.

 

Pai, o sa latru mai putin si o sa incerc sa bag niste flori in casa, sa vedem, poate imi plac si asa, smulse din gradina.

 

Legatura e ca i-am cam speriat pe unii si nu prea-mi place rolul de Vrajitoarea ce rea. Asta pana maine, cand e posibil sa-mi propun sa fiu eu insami.

 

Hai s-o lasam balta, ca e cam intim. Mai bine deschidem un topic la Psihologie despre latura feminina a femeilor si latura masculina a barbatilor. Animus si Anima, nu?

 

Nu un picut, chiar multa. Eu zic, si nu cred ca ma insel, ca tu ai multe lucruri bune de transmis, ca multi pot invata de la tine. Si cred ca, prin intermediul acestui topic, multi pot avea beneficii pozitive, direct sau indirect. (m-oi fi exprimat suficient de coerent? :lol: )

 

Las-o incolo de coerenta, ca nu mai ai de mult probleme cu ea. Nici nu cred ca ai avut vreodata. Faceai mai degraba impresia ca-ti zboara gandul in alta parte, in momentul in care scriai. Focusarea pe clipa ar fi problema. Esti foarte coerenta! Si gata cu complimentele, ca ma pierd cu firea. Eventual o sa fac si un topic de Incurajari. Acolo vor fi incurajate complimentele si imbarbatarile.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Las-o incolo de coerenta, ca nu mai ai de mult probleme cu ea. Nici nu cred ca ai avut vreodata. Faceai mai degraba impresia ca-ti zboara gandul in alta parte, in momentul in care scriai. Focusarea pe clipa ar fi problema. Esti foarte coerenta! Si gata cu complimentele, ca ma pierd cu firea. Eventual o sa fac si un topic de Incurajari. Acolo vor fi incurajate complimentele si imbarbatarile.

Dar eu chiar am gandurile imprastiate in o mie de parti, nu e doar o impresie. Sa ma lasam pe mine.

Nu esti tu omul ala sa te pierzi cu firea, poate doar pt. o secunda. Abia astept sa deschizi... o mie de topice sa deschizi, o sa fiu numai ochi si urechi...si degete, daca voi simti ca am ceva de spus. :)

Editat de Z e r o

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Na, ca m-ai pus in incurcatura.

Hai s-o lasam balta, ca e cam intim. Mai bine deschidem un topic la Psihologie despre latura feminina a femeilor si latura masculina a barbatilor. Animus si Anima, nu?

nu stiu ce sa zic... o sa incerc sa raspund in stil bla-bla, nu psihologic.

Idei pentru a-ti descoperi latura feminina:

-incearca sa faci o reteta noua (poti sa te uiti pe blogul Amaliei),

-picteaza (in orasul in care stai sigur sunt o multime de materiale, sevalet etc),

-fii creativa (http://blogdelanine.blogspot.com/ , http://alwaysarting-colorcolorcolor.blogspot.com/ etc)

-incearca o frizura noua (daca ai parul drept, fa-l cret si viceversa)

-poti merge la saloane de cosmetica

-umple-ti patul de perne frumoase

-se pot cumpara rochii noi, mulate pe corp, palarii, agrafe, parfumuri, pantofi cu toc etc

...

 

Nu stiu sigur daca ai vrut o astfel de lista, dar asa fac eu.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×