Sari la conținut
Forum Roportal
Hebe

Osama bin Laden, traieste?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Mie una nu prea imi vine a crede ca e mort :). De ce altfel i-ar fi aruncat corpul in mare si nu exista nici o dovada clara a mortii lui?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si eu il cred tot viu.

Dincolo de faptul ca l-ar fi aruncat in mare, de ce nu l-au prins viu? Ce, era mai fun sa nu-l omoare. :drag:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

asta cu aruncatul in mare dupa regulile coranului suna foaaaaarte ciudat. Imi si imaginez cum soldatii americani fac o ceremonie fix dupa coran, toraditiile lor, etc etc :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si eu il cred tot viu.

Dincolo de faptul ca l-ar fi aruncat in mare, de ce nu l-au prins viu? Ce, era mai fun sa nu-l omoare. :drag:

L :cheer:-au aruncat

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E de preferat o declaraţie că deja l-au mâncat peştii, decât că e undeva...într-un loc, ...un loc care, ar putea deveni centru de "pelerinaj" pentru terorişti.

 

Dacă nu l-au mâncat peştii, înseamnă că se bucură alături de Ceauşescu, pe plajele cubaneze...cu un trabuc în gură, dând foc unui fitil. :)

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ma indoiesc ca il aruncau fara sa ii fac poze s.a.m.d. Uite dintr-o stire:

 

 

potrivit traditiei musulmane, "corpul unui defunct trebuie mai intai spalat cu apa si sapun, apoi numai cu apa si in final cu apa amestecata cu camfor, inainte de a fi infasurat in trei bucati de stofa".

 

"Inhumarea se face in pamant, fara sicriu. Trupul trebuie amplasat paralel cu Mecca, capul defunctului usor intors spre dreapta, pentru ca fata sa fie indreptata spre Kaaba, sanctuarul sfant al Mecca".

 

si de ce nici o confirmare oficiala a scufundarii in apa a corpului lui ben Laden nu a fost disponibila imediat? Abia dupa ceva vreme

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mi-e mila de americanii care au iesit sa sarbatoreasca

 

 

Milă ? De ce milă ? Mai au puţin de trăit ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×