Sari la conținut
Forum Roportal
Ghijoi

Femeile in politica

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

eu am alta impresia !

scorpionul e doar un pic derutat si sigur avea asteptari la uni politicieni si nu sau inplint !

fapt ce il poate face sa fie nitel fustrat

dar eu inca nu am auzit o statistica care sa demonstreze ca femeiel sunt mai bune in politica decat barbati

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Argumente aveti? Cum au incercat si mai ales cum ti se pare ca au reusit?

 

Cu alte cuvinte sunt curve din neam in neam si nici nu se straduiesc sa-si reabiliteze imaginea.... :lol2:

Argumente: inainte de Elena Udrea femeile politiciani erau discrete cu imaginea lor si nu ieseau in fata prin prostii, inainte de Elena Basescu femeile politicieni stiau sa se exprime in romana, inainte de Roberta Anastase femeile politicieni nu faceau display de aroganta si de conduita infractionala alaturi de Ridzi si de Placinta.

 

Cu alte cuvinte - DA, exact asa e.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

scorpionul e doar un pic derutat si sigur avea asteptari la uni politicieni si nu sau inplint !

fapt ce il poate face sa fie nitel fustrat

dar eu inca nu am auzit o statistica care sa demonstreze ca femeiel sunt mai bune in politica decat barbati

Locuiesti in Romania ? :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mai bine iti clatesti ochii cu o tinerica blonda de vreo 30 an decat sa vezi un bosorog pe la vreo 60 :jester:

politicianul roman e acelasi indiferent de culoare, rasa, sex, situatie financiara, etc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mai bine iti clatesti ochii cu o tinerica blonda de vreo 30 an decat sa vezi un bosorog pe la vreo 60 :jester:

politicianul roman e acelasi indiferent de culoare, rasa, sex, situatie financiara, etc

ori cum sunt doar marionete

si cum zice dansul

de ce sa nu fie una frumusica sa ne ia gandurile rele cand se vb de politica la stiri ?

eu sic ca asta ar fi o solutie

Hmm!? :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mai bine iti clatesti ochii cu o tinerica blonda de vreo 30 an decat sa vezi un bosorog pe la vreo 60 :jester:

politicianul roman e acelasi indiferent de culoare, rasa, sex, situatie financiara, etc

Tinerica aia are un mare defect si il stii si tu. Prefer o persoana serioasa si cu prestanta decat vedete wannabe sau rejecturi de la castingurile pentru filme xxx.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Prefer o persoana serioasa si cu prestanta decat vedete wannabe sau rejecturi de la castingurile pentru filme xxx.

 

sincer, o prefer pe Elena Udrea in locul lui Vanghelie

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×