Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

mie palariile mi-au placut.

si masinile

si transmisia oficiala a fost reusita.

 

gata cu comentariile c-am facut destul pe interesanta :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cata subtilitate, Rodica.

O facea pe interesanta pozand in dezacord. La fel cum a facut-o si CTP-ul aseara, in prima etapa a comentariului lui, la fel cum s-a apucat si acea mare figura a modei romanesti, pe numele ei Iulia Albu, sa trateze in mod public rochia lui Kate drept neinteresanta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Iulia aia e nevasta creatorului de pantofi? cine a pus-o p-aia sa comenteze? mai bine o aducea pe moni :haha:

CTP-ul a comentat perfect evenimentul, asa cum o face cu orice alta ocazie. Remarcile din preambul nu au facut decat sa-i sustina ideea pe care a dorit sa o transmita. :pardon:

 

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mie mi se pare aiurea ca cineva complet lipsit de educatie in spiritul acestui gen de evenimente, sa fie adus sa comenteze pentru o intreaga natiune. Asta pentru ca nu-mi inchipui ca cineva crescut si educat la coada vacii sau la coada pentru lapte, cum este, de exemplu, aceasta ilustra madame Tatoiu, sa fie in ipostaza de a comenta drept nepotrivita tinuta Camilei Parker Bowles sau, si mai ridicol, sa faca aprecieri despre silueta acesteia. Adica una este cand nu stii nimic , dar macar faci si tu temele cu chestii vizibile si cunoscute de toata lumea, cum ca "vai, ce frumos, cata noblete etc" si alta este sa te trezesti in ipotaza de a comenta negativ. Adica iti mai masori si lungul nasului inainte de a te avanta in astfel de declaratii, atata timp cat nu esti director de creatie pentru vreo mare casa de moda sau fashion editor la Elle sau Vogue. Aceste doamne nu erau acolo pentru a comenta tinutele vedetelor noastre de CanCan, totusi. Parerea mea, evident.

Cat despre CTP, ai vazut ca am fost in dezacord doar cu debutul comentariului sau. De altfel, exista un prototip dupa care se prezinta in fata populatiei acesti mari comentatori politici de pe la noi, insa asta este alta discutie.

Editat de Egeria

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu cine sunt Will & Kate. Eu nu ma duc la nunta unor oameni pe care nici macar nu-i cunosc.

 

Atunci nu te cunosc. Daca stau bine sa ma gandesc, nici pe ei nu-i cunosc. Dar nici nu regret.

 

Este Inapppprrropriate. :roll:

 

Very inappropriate.

 

Mie mi-au placut politistii care ghidau multimea.

 

eu am vazut parada pret de doua minute si mi-au placut cel mai mult caii

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ieri, mi s-a luat un munte de pe inima. imi era tare frica sa nu ramana.. kate fata batrana! :focus:

 

.... Asta pentru ca nu-mi inchipui ca cineva crescut si educat la coada vacii sau la coada pentru lapte, cum este, de exemplu, aceasta ilustra madame Tatoiu, sa fie in ipostaza de a comenta drept nepotrivita tinuta Camilei Parker Bowles ...

m-ai facut curios si uite ce am gasit despre tatoiu:

http://www.vedeta.ro/vedete/Monica_Tatoiu-biografie-celebrity1616.html

Editat de CY73

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Costel, asa e. Madam Tatoiu e o persoana educata, nimic de zis. Dar si pe mine ma enerveaza ca isi da cu parerea mai nou la mai toate televiziunile si pe orice tema, nu te supara. Iar tinuta ei din studio de ieri chiar nu o indreptatea sa faca comentarii privind aparitia Camilei.

E o persoana de succes doamna Tatoiu, da cam face pe interesanta, de acord cu Egeria. :pardon:

 

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Costel, asa e. Madam Tatoiu e o persoana educata, nimic de zis. Dar si pe mine ma enerveaza ca isi da cu parerea mai nou la mai toate televiziunile si pe orice tema, nu te supara. Iar tinuta ei din studio de ieri chiar nu o indreptatea sa faca comentarii privind aparitia Camilei.

E o persoana de succes doamna Tatoiu, da cam face pe interesanta, de acord cu Egeria. :pardon:

 

 

asa sunteti voi femeile intre voi, mai rele :P

nu ma supar, ca n-am de ce. :no: stiam ca e profesoara de matematica si am vrut sa vad daca s-a limitat doar la atat. se pare ca nu, deci e o fata desteapta si destul de educata.

 

adevaru' ca nici mie (dar habar nu am despre subiecte de genul asta) nu mi-a placut (deloc) penele sau florile ei din cap :bag: . dar am vazut ca cei din studio, printre care botezatu si printesa lia, i-au apreciat-o.

Editat de CY73

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×