Sari la conținut
Forum Roportal
Zethelerin

Vise, coșmaruri, premoniții.

Postări Recomandate

nu stiu daca sunt la discutia potrivita..dar eu am lasat cuptoru deschis si m-am culcat. la un moment dat m-a strigat o femeie frumoasa sa ma trezesc care avea grija de prietenul meu care avea 3 ani si de un frate care avea 2 ani. dar el n-are frati...asta era in vis....si m-am trezit si cuptoru mai avea putin si exploda

 

[quote name='ver

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am citit mesajele lui Zethelerin si nu stiu de ce credeti ca ar fi fata...

 

on: Zethelerin, tu vrei sa spui ca omul acela negru vrea sa te scoata din corp? Ceva gen extracorporalizare?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Din cate stiu eu, exista creaturi mai evoluate care incearca sa ii ajute si pe altii sa evolueze, dar daca evolutia esueaza....e de rau

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Din cate stiu eu, exista creaturi mai evoluate care incearca sa ii ajute si pe altii sa evolueze, dar daca evolutia esueaza....e de rau

 

Ar mai fi o explicatie . Majoritatea oamenilor au astfel de vise sau amintiri. O umbra sau mai multe sau un om negru sau mai multi incearca sa-i traga undeva spre lumina cu o forta uriasa. Cei mai multi nu pot rezista si se duc. S-a zis ca ar fi extraterestrii care fac experimente pe oameni, ca ar fi atacuri psihice ale unor puteri ultrasecrete,unii mai putin norocosi au ajuns chiar pacienti la psihiatrie. In fapt, toti acesti oameni,nu fac altceva decat sa-si aminteasca primul soc din viata lor, cel mai puternic, si anume propria nastere. Incercati sa stati intr-o groapa semiintunecata cu deschidere mai mica decat capul vostru si prin deschiderea aceea un om de 4 ori mai inalti si de 20 de ori mai grei ca voi incearca sa va traga cu forta. Lumina va orbeste si nu vedeti decat umbre. Cand in sfarsit va obisnuiti cu lumina, vedeti niste ochi mari imensi zgaindu-se la voi. Durerea si frustrarea parasirii domiciliului primordial sunt atat de mari,incat raman intiparite in creierul fatului pentru toata viata.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ar mai fi o explicatie . Majoritatea oamenilor au astfel de vise sau amintiri. O umbra sau mai multe sau un om negru sau mai multi incearca sa-i traga undeva spre lumina cu o forta uriasa. Cei mai multi nu pot rezista si se duc. S-a zis ca ar fi extraterestrii care fac experimente pe oameni, ca ar fi atacuri psihice ale unor puteri ultrasecrete,unii mai putin norocosi au ajuns chiar pacienti la psihiatrie. In fapt, toti acesti oameni,nu fac altceva decat sa-si aminteasca primul soc din viata lor, cel mai puternic, si anume propria nastere. Incercati sa stati intr-o groapa semiintunecata cu deschidere mai mica decat capul vostru si prin deschiderea aceea un om de 4 ori mai inalti si de 20 de ori mai grei ca voi incearca sa va traga cu forta. Lumina va orbeste si nu vedeti decat umbre. Cand in sfarsit va obisnuiti cu lumina, vedeti niste ochi mari imensi zgaindu-se la voi. Durerea si frustrarea parasirii domiciliului primordial sunt atat de mari,incat raman intiparite in creierul fatului pentru toata viata.

Ai atins punctul extrem Verid.

Toata cinstea.

ar fi bine pentru fiecare sa s tie ca este si cine sa ajute nu numai sa faca rele.

Unii sufera o viata intreaga ca au fost speriati in copilarie cu Bau Bau.

Traume psihice de nesters.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×