Sari la conținut
Forum Roportal
ChuckyChucky

Trei prietene?

Postări Recomandate

Eu sunt o fata care debia m'am mutat anul acesta la o alta scoala....la o clasa in care cunosteam deja o fata.Ma intelegeam bine cu ea....dar am inceput sa ma inteleg bine si cu prietena ei si acum sunt foarte buna pr cu ea.DE cateva zile fata pe care o cunsteam eu (A) nu mai vorbeste cu mine si ea,deoarece zice ca eu i'am furat prietena(M) si ca am prostito.Acum ea o prosteste pe M ca sa se certe u mine....:))azi la scoala chiar a luat'o in baie si a inceput sa planga in fata ei:))))) si sa ii zica tot felul de lucruri neadevarate,ca sa se certe cu mine.Acum M nici nu mai stie ce sa faca chiar,nu stie ce sa aleaga chair ia zis sa ne impacam ,nu vrea ea vrea totul ca la inceput,doar ele 2 fara mine,si M ia zis ori toate ori niciuna nu ii convine.Acum nici nu mai stiu ce vrea sa faca M.Asta e alege ce vrea,pe cine vrea e alegerea ei nu o pot obliga pe ea sa aleaga intre noi.Dar aceasta cearta e mai mult prosteasca,dar daca doar atat o duce mintea pe A.Am zis ca o pun intr'un cadou pe M si io dau lui A,poate asa e mai fericita.:))))))

 

Va rog frumos imi puteti spune ce sa fac si eu intr'un final....le las pe ele in pace ca la inceput sau ce sa fac?:))

Editat de ChuckyChucky

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da,as vrea sa le las in pace,sa ramana cum au fost si inainte ele 2,dar nu prea as vrea sa pierd prietenia cu M,ca o stiu f bine si pe fata aia si i'ar zice numai minciuni despre mine si na.:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×