Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

din cate vad eu asta e cam singurl gen de muzica care nu apare pe forumul asta...daca ascultati nenorociri de-astea lasati si voi un mesaj

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu pre imi place Metallica(pentru ca tot canta metal) dar am ascultat o melodie care chiar imi place...cred ca o stii...''Nothing else matters''...ce parere ai?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ei bine...ce parere sa am...e un inceput:) sincer nici mie nu imi prea place Metallica acum. Imi placea acum vreo 3 ani dar sa zicem ca am depasit momentul...cam ce iti place tie?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca sau implinit 6 ani de cand Metallica a concertat la Bucuresti. Am fost si eu acolo...si am inteles de ce sa considerat evenimentul, TOP, in domeniu pentru romania....am inteles de ce statisticile spun ca sunt ce-i mai rapizi interpreti din lume, am inteles de ce in programa Colegiilor de muzica din Londra(vin cu acest exemplu ca am stiinta) se studiaza Metallica.. daca aveti prieteni sau inclinatii, incercat o partitura a lor....miramas' sa o scoateti la capat....

 

...recunos ca sunt obsedat de muzica lor.... 8) :razz: ...dar toti avem si parti mai putin bune!! :winca: :winca:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ceea ce imi place mie nu se poate spune la rubrica Metal...mai cauta si daca te intereseaza sa ma anunti:)))sper sa avem aceleasi gusturi...nu te supara,dar tre'sa ne rezumam la subiect...oca?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu prea ma fascineaza acest gen. E cam aiurea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu-mi placea Metallica pana nu mi-am luat chitara. Singura melodie pe care am vrut sa o stiu era Nothing else matters. Nici acum nu o stiu cum trebuie (nici nu am pretentia ca stiu sa cant).

Acum imi plac mai multe piese de la ei si zic ca nu sunt prea dificile partiturile pentru Metallica (pentru cei priceputi). Vedeti pe http://www.powertabs.net/ . Doar niste solo-uri...dar alea fac tot deliciul.

Dati o cautare dupa Dream Theater sau Yngwie Malmsteen si veti vedea ce zic...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ceea ce imi place mie nu se poate spune la rubrica Metal...mai cauta si daca te intereseaza sa ma anunti:)))sper sa avem aceleasi gusturi...nu te supara,dar tre'sa ne rezumam la subiect...oca?

 

 

a...stai asa ca nu prea am inteles...ce sa caut(nu mi-o lua in nume de rau...sunt cam ametit la ora asta...e f probabil ca ceea ce ai spus u are sens, dar te rog explica...just in case:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

TI-AM SPUS SA TE DUCI LA TOPICUL ''CE FEL DE MUZICA ASCULTATI'' SI AI FOST,AM OBSERVAT...NU AM DE CE SA TI-O IAU IN NUME DE RAU PENTRU CA SI EU AM FOST LA INCEPUT-CA SI TINE-SI NICI EU NU PREA STIAM REGULILE DAR M-AM OBISNUIT!!!CU SIGURANTA TE VEI DESCURCA SI TU!!!E Oca ACUM???

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×