Sari la conținut
Forum Roportal
MedWow

Echipament medical folosit

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Doresc doar sa va impartasesc experienta mea in cumpararea online de echipament RMN pentru sectia mea de imagistica. Desi am fost sceptica, in conditiile taierilor drastice de buget dublate de nevoia de modernizare am decis ca cea mai buna solutie este sa cumparam echipament uzat dar destul de recent. Dupa ce am discutat cu echipa, ne-am decis pentru un sistem RMN complet reconditionat, intrucat pentru acestea se ofera de regula garantii si service similare echipamentelor RMN originale, noi, precum si instruire initiala si pe parcurs.

 

Dupa unele achizitii online si cautari impreuna cu colegii, am gasit exact modelul pe care il cautam pe MedWOW, care prezinta toate avantajele de a fi un portal international, astfel ca poti gasi dealeri din toata lumea, deci preturile sunt competitive. Cum modelul preferat de noi era Siemens SOMATOM Sensation si era bine reprezentat, am gasit mai multe la vanzare, avand toate caracteristicile pe care le doream. Facilitatea de comparare a fost foarte utila si am putut comunica cu vanzatorul utilizand instrumentul de comunicare de pe site, desi vorbim limbi diferite. De fapt, comunicarea a decurs perfect, si am achitat si un serviciu de inspectie, oferit optional, dar consideram ca a meritat sa platim ceva in plus pentru a sti sigur ca primesti lucrul pentru care ai platit. Tot procesul s-a derulat foarte cursiv si am ramas impresionata de calitatea serviciului clienti, de aceea vom recurge din nou la MedWOW cand vom decide sa mai cumparam echipament folosit.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×