Sari la conținut
Forum Roportal
Fiero

Disectie

Postări Recomandate

cine se scuza se acuza, dar presupun ca stiai deja.. eu sunt multumita pentru ca mi-am spus gandul, tu pentru ca ti le spui pe ale tale, ei ca spun mai departe

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cine se scuza se acuza, dar presupun ca stiai deja.. eu sunt multumita pentru ca mi-am spus gandul, tu pentru ca ti le spui pe ale tale, ei ca spun mai departe

Nu ma scuzam. Iti improspatam memoria. Sa nu crezi ca ma tem de acuze. La un moment dat acuzele-s ca o placa veche de patefon, la inceput o asculti cu interes, apoi devine zgomot de fond. Nu-ti mai spune nimic.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu te pricepi sa parezi :) cand il iei pe nu in brate tot scuza e

 

si ai dreptate, e un zgomot de fond general, dar face bine sa iti poti auzi propriile ganduri si bataile inimii

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu te pricepi sa parezi :) cand il iei pe nu in brate tot scuza e

 

si ai dreptate, e un zgomot de fond general, dar face bine sa iti poti auzi propriile ganduri si bataile inimii

O fi ceva din adancul inconstientului, nu zic nu :lol: (iar), dar nu vreau sa parez, la ce sa-mi pun masca gandurilor?

Editat de Z e r o

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

dimpotriva, cand imbraci frumos un gand nu se numeste masca, asa cred

eii, aici, la capitolul infrumusetare, stau prost, nu stiu sa infrumusetez, nu gandurile mele vis-a-vis de mine, de persoana mea. si nici nu vreau. eu le redau aici asa cum sunt, ma rog, ma abtin cat pot sa spun anumite cuvinte. cacat este printre preferatele mele:lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu e vorba de a spune cuvinte frumoase, ci de a transmite ce e frumos dincolo de cuvinte

sunt un prost transmitator, am mentionat asta deja. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×