Sari la conținut
Forum Roportal
FreakyKitty

Cosuri

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Buna ! Am o mica problema cu cosurile astea. Am foarte putine pe decolteu si pe spate insa mi-au ramas multe urme de la cosuri in aceste locuri. Imi puteti recomanda ceva naturist sau poate o crema care credeti ca e eficienta?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Iti recomand solutie antiacneica de la Elmiplant;cand am fost la dermato cu aceeasi problema asta mi s-a recomandat.Succes!

:yes:

:good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De asemenea, cand vine vremea frumoasa,expune-ti spatele si decolteul la soare(cu precautiile de rigoare,desigur:nu timp indelungat,nu fara crema de protectie si nu la soare prea puternic);se vor usca.Atunci cand vine vara si merg la bazin, eu una scap de ele(cu mentiunea ca nici nu le mai rup constant,cum fac in timpul anului,de obicei cand invat :doh: ).

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De asemenea, cand vine vremea frumoasa,expune-ti spatele si decolteul la soare(cu precautiile de rigoare,desigur:nu timp indelungat,nu fara crema de protectie si nu la soare prea puternic);se vor usca.Atunci cand vine vara si merg la bazin, eu una scap de ele(cu mentiunea ca nici nu le mai rup constant,cum fac in timpul anului,de obicei cand invat :doh: ).

Da...exact asa si la mine dispar vara cand le expun la soare. Problema e ca as vrea sa scap acum de ele ca ma asteapta in curand un banchet si nunta unei rude. :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da...exact asa si la mine dispar vara cand le expun la soare. Problema e ca as vrea sa scap acum de ele ca ma asteapta in curand un banchet si nunta unei rude. :doh:

Te inteleg perfect.Si pe mine ma asteapta un banchet anul asta,asadar,ca sa scapi,incearca solutia antiacneica de la Elmiplant si incearca sa nu le storci sau sa le rupi. :good:

 

:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×