Sari la conținut
Forum Roportal
Fernandaa

Creier roportal

Creier cret  

40 membri au votat

  1. 1. Care este cel mai inteligent user ?

    • Fitzroy
      5
    • Harald
      5
    • Gargbird
      9
    • Kontro
      5
    • TrueNorth
      2
    • Saharian
      12
    • Arana
      4
    • Cassandra
      6
    • Jojo
      2
    • Amarena
      13
    • Pippo
      3
    • Sheeva
      19
    • Blake
      4
    • Lupini
      2


Postări Recomandate

Daca in curand vom afla care sunt cei mai frumosi useri, as vrea sa stim si care este cel mai inteligent. Astept propuneri !

Editat de Nirvana...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

fitzroy

harald

gargbird

kontro

Pharrell

TrueNorth (posteaza mai putin)

Saharian

 

(si femei?)

arana

cassandra

jojo

 

eu zic ca am ales ..varfurile, sa zicem. Cam ei mi-au venit in minte prima oara, o sa ma mai gandesc

mai sunt persoane inteligente, dar cei pe care i-am numit cred ca depasesc putin sau mai mult media.

Editat de S.M.Poupincourt

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca in curand vom afla care sunt cei mai frumosi useri, as vrea sa stim si care este cel mai inteligent. Astept propuneri !

Aici sa vezi distractie si ciocniri de orgolii. :spiteful:

Buna idee, Nirvana. :o:

 

Booooon, ia sa ma strofoc si eu. Tin a preciza ca eu nu confund notiunile de om cult si om inteligent. Culti sau "cetiti" sunt mai multi pe ropo.

Dintre femei, inteligente imi par Finnian, Amarena si...sigur imi vor mai veni nume, la fel de sigur cum cel putin una dintre ele se va simti jignita de faptul ca e nominalizata de mine si de aceasta alaturare, dar sper sa-i treaca :crazy:.

La barbati ... Pippo.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca in curand vom afla care sunt cei mai frumosi useri, as vrea sa stim si care este cel mai inteligent. Astept propuneri !

 

Bun, propuneri, de acord, dar daca vrei chestionar, il faci acum, ca vezi ce iese la Miss. :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai nu votam oamenii culti, eu ii percep in primul rand ca pe niste oameni inteligenti, pe cei pe care i-am zis.

Daca or fi si culti... asta-i meritul lor.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Acuma pe bune, daca nu intelegeti o gluma si/sau un topic de relaxare, de ce va mai bagati?

Sunt misto numai topicele alea in care aruncam cu rosii, oua stricate si mai stiu eu ce, unii in altii?

Cu ce strica daca dai o parere despre un user frumos sau destept?

 

Creier cret sau creier pe bune?! Ca sa stiu ce votez? Ca eu prin "cret" nu inteleg ca e neaparat de bine...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Acuma pe bune, daca nu intelegeti o gluma si/sau un topic de relaxare, de ce va mai bagati?

Sunt misto numai topicele alea in care aruncam cu rosii, oua stricate si mai stiu eu ce, unii in altii?

Cu ce strica daca dai o parere despre un user frumos sau destept?

 

Creier cret sau creier pe bune?! Ca sa stiu ce votez? Ca eu prin "cret" nu inteleg ca e neaparat de bine...

Pe bune :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Frate! Mai suntem si unii care vrem sa mai ne si distram pe ropo.

Da' na, macar tu, Finnian, postand deloc pe la aria de bla-bla, ai dreptul sa ai obiectii si pretentii de seriozitate pe forum. Insa cand vad cate unii care o tin numai in goange de chat si de bla-bla si ca stramba din nas la topice de genul asta, imi vine s-o zic asa, pe de-a dreptul.

Pentru ca sa spulberam "dezbateri" ulterioare : si io tot de bla bla sunt, dar macar nu ma oripilez ca scadem nivelul cultural si intelectual al minunatului forum, la naiba! :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×