Sari la conținut
Forum Roportal
Desamagita

Romania...tot mai saraca

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Daca nu poti fi respectat, macar sa fii temut ;)

 

Poporul roman nu este nici respectat, nici temut de ai sai conducatori politici.

Pai cum sa fie respectati cand valoarea pentru care SE VAND ... este o galeata portocalie de 5 lei?

 

... cat despre temut ...aici eu vad un pic altfel lucrurile ...romanii mai ales tineretul ...au ajuns sa fie foarte temuti in tot occidentul ...si asta vad deseori la TV unde se prezinta saptamanal spe cazuri mai ales de pensionarii care sunt jefuiti de acestia.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai cum sa fie respectati cand valoarea pentru care SE VAND ... este o galeata portocalie de 5 lei?

 

... cat despre temut ...aici eu vad un pic altfel lucrurile ...romanii mai ales tineretul ...au ajuns sa fie foarte temuti in tot occidentul ...si asta vad deseori la TV unde se prezinta saptamanal spe cazuri mai ales de pensionarii care sunt jefuiti de acestia.

Ai dreptate,mai ales cìnd vin alegerile se vand si pentru o bere

Si cum santem cunoscuti peste hotare ca si alcoolisti,hoti si mignotte(fete de treaba), politicieni nu se gandesc sa faca ìn ceva fel ca sa nu avem un nume atat de urat;ei ce fac? se gandesc cum sa ne fure la alegerile urmatoare si ce taxe sa mai puna peste sutele de taxe care le avem.

Halal guvern,trezitiva ROMANI

Editat de Cristinick
Nu mai folosi fonturi colorate!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Stai ca ne trezim la anul cu guvernarea rosie. Aia cum o sa fie ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Stai ca ne trezim la anul cu guvernarea rosie. Aia cum o sa fie ?

Exact asa cum a fost pina in 2008 ... sub guvernarea "primului USL" ... adica pina sa vina la conducerea tarii aceasta gasca de mafioti idioti care s-au dovedit a fi cei mai mari dusmani ai Romaniei si a cetatenilor ei!

 

Pe ce ma bazez cand fac o asemene afirmatie?

Pe cele 40 de miliarde de EUR din "Marea Evaziune" (Petrol, Alcool, tigari, fructe si legume cu TIR-ul ...nu cu bicicleta ...evaziune condusa tocmai de la varf de insusi prima sursa de blenoragie a tarii ...sau cum se zice corect ?...blejnoragie sau blejno-rabie?... ptiu fir ar sa fie ...uite ca nici n-am plecat bine (si definitiv)din Ro si uite deja mi se incurca limba ...

Editat de Sikaryan

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Exact asa cum a fost pina in 2008 ... sub guvernarea "primului USL" ... adica pina sa vina la conducerea tarii aceasta gasca de mafioti idioti care s-au dovedit a fi cei mai mari dusmani ai Romaniei si a cetatenilor ei!

 

Pe ce ma bazez cand fac o asemene afirmatie?

Pe cele 40 de miliarde de EUR din "Marea Evaziune" (Petrol, Alcool, tigari, fructe si legume cu TIR-ul ...nu cu bicicleta ...evaziune condusa tocmai de la varf de insusi prima sursa de blenoragie a tarii ...sau cum se zice corect ?...blejnoragie sau blejno-rabie?... ptiu fir ar sa fie ...uite ca nici n-am plecat bine (si definitiv)din Ro si uite deja mi se incurca limba ...

 

:lol2:

in prima faza am crezut ca tot la o anumita doamna bati dumneata.....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Romania a avut in luna aprilie cea mai mare rata anuala a inflatiei din randul statelor membre ale Uniunii Europene, inregistrand o cerestere a preturilor de 8,4% comparativ cu aceeasli luna din 2010, potrivit datelor Eurostat. Rata inflatiei a crescut fata de luna anteriora, cand acest indicator era de 8%.

La nivelul Uniunii Europene, rata inflatiei a fost de 3,2%, in crestere fata de nivelul de 3,1% inregistrat in martie, iar in zona euro inflatia a avansat de la 2,7% la 2,8%.

 

Ce bine ca am iesit din recesiune .........

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×