Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

  

17 membri au votat

  1. 1. Cum vi se par cei din zodia rac?

    • Sa nu-i vad!
      4
    • Sunt de treaba.
      10
    • Niste prieteni adevarati!
      3


Postări Recomandate

Uneori cand ma mai intreba lumea ce zodie sunt, dupa ce le ziceam ca-s rac faceau o fata de genul: "aoleu...". Vreau sa stiu si eu, suntem chiar asa rai? :blink: Pana acum nu s-a plans nimeni de mine ca as fi enervant sau...ceva de genul :friends: .Parerea voastra?

 

pana in prezent am avut doo relatii cu doi raci: un nene si o tante. desi nu se cunosc intre ei, au caractere aproape identice. am facut tot ce mi-a stat in puteri sa scap de ei si acu pastrez distanta regulamentara. e super bine fara ei in viata mea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mda.....stiu ca unii raci sunt pisalogi si se baga in viata ta pana in maduva oaselor.....ma bucur ca nu fac parte din categoria aia. Mie imi place sa ii las sa se zbata singuri :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

motiv? o.o

spun din sa spunem aproximativ 15 experiente cu racii cunoscuti de mine...de ambele sexe: infideli, mincinosi, ascunsi, fara cuvant ca sa nu zic onoare,reci, rai,agresivi,bagaciosi ...astea sunt comune pentru toti...mai sunt si altele pe fiecare persoana in parte dar tot rele...depinde de sex si poate de mediul in care au crescut..

eu una nu mai am curiozitati in ce priveste zodia,rudele le accept insa pe altii din afara...nuuuuuu :o:

 

am uitat inca o trasatura comuna:buni actori...

Editat de Salvie

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am uitat inca o trasatura comuna:buni actori...

 

exact. partea "comica" la mine a fost cand i-am privit linistita, asteptand sa-si termine rolurile. moamaaaaaa ce lacrimi, cata sensibilitate.....numa n-am vomat.

 

racii sunt exact cum au fost descrisi aci: cica familisti convinsi, da cu tabelu de amante/ amanti in geanta.

 

perfizi pana in albu ochilor.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

yo nu-s agresiv o.o , eu te omor din prima ca sa scap odata pt totdeauna de tine :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

yo nu-s agresiv o.o , eu te omor din prima ca sa scap odata pt totdeauna de tine :D

 

cu mine vorbesti matale?

 

oricum, specimenele de care zic eu sunt efectiv sublime in ofuscarea lor imensa de-a fi fost pusi pe tusa din viata mea.

 

accepta si suporta greu respingerea, chiar daca-s oameni maturi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mmmmno ii spuneam Salviei, asta e unora li se dezvolta mai greu mintea...nu stiu cand sa se opreasca

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mmmmno ii spuneam Salviei, asta e unora li se dezvolta mai greu mintea...nu stiu cand sa se opreasca

bine ma,daca-mi spuneai mie insa ai grija...sa nu gresesti tinta ca altfel....e posibil sa sfarsesti ca ceilalti... :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

dezvolta....cum sa sfarsesc?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×