Sari la conținut
Forum Roportal
ana_sab

The Vampire Diaries

Postări Recomandate

Am observat ca nimeni nu a deschis nici un topic legat de acest serial. E unul cu vampiri, mai mult pentru adolescenti. Eu am inceput sa-l urmaresc la recomandarea a doua persoane si trebuie sa recunosc ca m-a captivat cat de cat. E vorba despre 2 frati vampiri care iubesc aceeasi muritoare, care surpinzator seamana perfect cu femeia pe care amandoi au iubit-o cu vreo 100- 200 de ani in urma. De aici tot felul de aventuri. E interesant.Acum s-a ajuns la sezonul 2 si aventura continua. L-ati vazut careva?

Cum vi se pare?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Se mai uită cineva la The Vampire Diaries? Astăzi Nina Dobrev a anunțat că nu se va întoarce în sezonul 7. Am scris despre ce înseamnă asta pentru poveste, în opinia mea, și eram curioasă: cei care sunteți la zi, ce părere aveți despre această plecare?

Editat de Blues
Scos link din text.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Este o plecare care ajuta serialul, o plecare constructiva, una care trebuia sa se petreaca de multa vreme.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu am citit cartile dar cu ce ar putea ajuta ? Ea este cam centrul ??? Anywhoo oricum ultimele 2 sez au fost de toata jena , mi s.a parut ca au despartit atat de aiurea subiectul ' originalii' si ei.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×