Sari la conținut
Forum Roportal
Pisik

Lilith in Fecioara

Postări Recomandate

Salut!Am aflat ca de pe 23 ianuarie 2006 intra Luna Neagra(Lilith)in Fecioara si eu sunt nascuta in aceasta zodie.As vrea sa stiu ce schimbari ar putea sa apara?si daca vor fi rele sau vor fi schimbari si in sensul pozitiv?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sapte zile nencepute o sa ai parte numai de biscuiti fierti la micul dejun, n-o sa poti sa trimiti email, o sa-ti pice internetu, o sa vina factura prea mare la

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Salut!Am aflat ca de pe 23 ianuarie 2006 intra Luna Neagra(Lilith)in Fecioara si eu sunt nascuta in aceasta zodie.As vrea sa stiu ce schimbari ar putea sa apara?si daca vor fi rele sau vor fi schimbari si in sensul pozitiv?

damn...you-re crazy...just live ur life si nu te mai gandi la prostii din astea!!*i spilled it*...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sapte zile nencepute o sa ai parte numai de biscuiti fierti la micul dejun, n-o sa poti sa trimiti email, o sa-ti pice internetu, o sa vina factura prea mare la

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Deci cam asta ar fi influenta lui Lilith in Fecioara, exprimata in raspunsurile anterioare: eu nu cred, tu esti batut in cap, de ce-ti prinzi mintea cu ce nu ma intereseaza pe mine, eu sunt aici doar ca sa spun ca sunt contra etc. :flowers:

 

Personal nu lucrez cu Lilith in astrologie, stiu ca unii astrologi lucreaza si il considera important, dar parerea mea este ca de baza sunt cele 10 planete si casele, iar alte elemente sunt optionale, dupa preferinta fiecarui astrolog.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×