Sari la conținut
Forum Roportal
FullFaraPiele

Reducerea duratei actului sexual

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Salutare! Am o problema cu durata actului sexual, in sensul este suficient de mare incat imi reduce destul de mult din timpul necesar celorlalte activitati. Stie cineva vreun tratament naturist, substante, ceva care ar putea sa provoace ejacularea mai repede? Preferabil din experienta proprie, nu din prospecte, auzite, etc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salutare! Am o problema cu durata actului sexual, in sensul este suficient de mare incat imi reduce destul de mult din timpul necesar celorlalte activitati. Stie cineva vreun tratament naturist, substante, ceva care ar putea sa provoace ejacularea mai repede? Preferabil din experienta proprie, nu din prospecte, auzite, etc.

Da detalii concrete. Ce inseamna durata mare ? :doh: 10 -15 minute ?

Si de ce trebuie sa ejeculezi mai repede, termina ea si gata. :airkiss:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

dar eu nu inteleg un lucru: ai zis ca iti ia din timpul pt celelalte activitati.....da tu in timp ce faci sex te gandesti ca ai de plimbat cainele? acu serios.Bucura-te doar de acea clipa de fapt momente cate sunt ele si nu te mai gandii ca din cauza asta nu mai ai tu timp de altceva.Asta ma duce cu gandu ca nu iti place sexul? :airkiss:

Editat de angel_of_life

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu-ti mai incorda un an muschii pubococcigieni... cand trebee sa faci pipi ii dai drumu.. nu-l mai ti.

 

si nu mai ejacula vreo 2 luni !

Editat de Obsoletus

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×