Jump to content
Forum Roportal
Sign in to follow this  
FullFaraPiele

Reducerea duratei actului sexual

Rate this topic

Recommended Posts

Salutare! Am o problema cu durata actului sexual, in sensul este suficient de mare incat imi reduce destul de mult din timpul necesar celorlalte activitati. Stie cineva vreun tratament naturist, substante, ceva care ar putea sa provoace ejacularea mai repede? Preferabil din experienta proprie, nu din prospecte, auzite, etc.

Salutare! Am o problema cu durata actului sexual, in sensul este suficient de mare incat imi reduce destul de mult din timpul necesar celorlalte activitati. Stie cineva vreun tratament naturist, substante, ceva care ar putea sa provoace ejacularea mai repede? Preferabil din experienta proprie, nu din prospecte, auzite, etc.

Da detalii concrete. Ce inseamna durata mare ? :doh: 10 -15 minute ?

Si de ce trebuie sa ejeculezi mai repede, termina ea si gata. :airkiss:

dar eu nu inteleg un lucru: ai zis ca iti ia din timpul pt celelalte activitati.....da tu in timp ce faci sex te gandesti ca ai de plimbat cainele? acu serios.Bucura-te doar de acea clipa de fapt momente cate sunt ele si nu te mai gandii ca din cauza asta nu mai ai tu timp de altceva.Asta ma duce cu gandu ca nu iti place sexul? :airkiss:

Edited by angel_of_life

nu-ti mai incorda un an muschii pubococcigieni... cand trebee sa faci pipi ii dai drumu.. nu-l mai ti.

si nu mai ejacula vreo 2 luni !

Edited by Obsoletus