Sari la conținut
Forum Roportal
M.M.

Cum ati descoperit site-ul desenatori.ro?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Am cautat acum vreo 100 de zile pe Google"programe de desenat" si primul mi-a aparut desenatori.ro,am vazut desenele,mi-au placut,si mi-am facu cont,))peste vreo 60 de zile m..am suparat din cauza erorilor si am parasit site-ul pt. vreo 2 zile,dar ..am realizat ca am facut ceva gresit;)),mi-am facut alt cont,am asteptat o saptamana sa dau commuri:D si acum eu stau pe contul nou,adica Snoww:X

:airkiss: :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

...eu am descoperit siteul fara sa vreu cand cautam niste insemne pt scola...dar nu l-am bagat in seama...si peste o vreme o prietena mi-a aratat siteul...si practic m-a obligat sa desenez...si chiat si acum ii sunt recunoscatore:X :airkiss: ...doar ca imi pare rau ca ea acum nu mai vrea sa desenez.. :doh: :cry: :soc:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

...eu am descoperit siteul fara sa vreu cand cautam niste insemne pt scola...dar nu l-am bagat in seama...si peste o vreme o prietena mi-a aratat siteul...si practic m-a obligat sa desenez...si chiat si acum ii sunt recunoscatore:X :airkiss: ...doar ca imi pare rau ca ea acum nu mai vrea sa desenez.. :doh: :cry: :soc:

 

Guzel, să nu'ţi pară rău. Este invidioasă că poţi desena, se

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mie intotdeauna mi-a placut sa lucrez(desenez) pe calculator. Adica tot ce vreau este ca in viitor sa fiu producator de desene animate, dar pana atunci vreau sa progresez, iar site-ul Desenatori.ro este cel mai potrivit.Cum l-am descoperit?Am scris pur si simplu pe Google "deseneaza online".

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Acest site Desenatori.ro mi-a fost recomandat de o colega de clasa...am fost foarte impresionata de toate desenele de pe acest site si mi-am facut imediat cont (Light_yagami14)..am realizat deja cateva desen si sper sa adun cat mai multe..pwp la toti

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu l-am descoperit datorita Roportal :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×