Sari la conținut
Forum Roportal
adevarul

ma doare

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

buna, sunt cu cineva de 8 luni si am trait multe si fumoase, dar acum ea a devenit mai rece ,a evitat sa-mi raspunda ce are... am insistat sa-mi zica dak e vb de des[partire, a zis ca nu,doar ca vrea sa stam un [pic fara sa ne vedem ca e confuza nu stie ce vrea! si iam cerut sa incercam sa continuam sa re[param acaesta [problema ca noi ne iubim mult, si devine si ea sensibila deoda si zice ca nu vrea sa ma fac sa sufar... am insistat mult si iam zis dac vrai as ne des[partim , si ea a evitat sa ras[punda sau sa zica ca vrea, zicea ca vrea timp. ce sa fac cum sa fac? ca o iubesc enorm [p aceasta fiinta! stia ca o iubesc ma stie sensibil, sa devin mai distant ? cred ca mati ajuta sa vad ce are!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
buna, sunt cu cineva de 8 luni si am trait multe si fumoase, dar acum ea a devenit mai rece ,a evitat sa-mi raspunda ce are... am insistat sa-mi zica dak e vb de des[partire, a zis ca nu,doar ca vrea sa stam un [pic fara sa ne vedem ca e confuza nu stie ce vrea! si iam cerut sa incercam sa continuam sa re[param acaesta [problema ca noi ne iubim mult, si devine si ea sensibila deoda si zice ca nu vrea sa ma fac sa sufar... am insistat mult si iam zis dac vrai as ne des[partim , si ea a evitat sa ras[punda sau sa zica ca vrea, zicea ca vrea timp. ce sa fac cum sa fac? ca o iubesc enorm [p aceasta fiinta! stia ca o iubesc ma stie sensibil, sa devin mai distant ? cred ca mati ajuta sa vad ce are!

 

Are pe altcineva?....ori ii baga cineva prostii in cap?....sau ti-a reprosat vreodata ceva?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sincer nu stiu dak are pe cineva, dar [prima data a zis ceva mai de genul sa nu ne mai chinuim... dupa care eu iam adus aminte de lucrurile frumoase de iubirea noastra de schimbul care la are la mine [ptr dormit , de priuta de dinti de mirosul de parfum de pa fata ed [perna si a devenit sensibila si a zis sa incercam ca tre sa trecem de asata vrea sa mai fie o sansa! dar ce are de este rece, [pote fi [prietena ei? care stiu cai baga in ca[p nasoale! sau parinti? o iubesc cum sa fac?

!

 

e adevarat ca sunt cam insistent, dar nu e asta [p, si mia mai zis ca sensibil si se sperie! ppoate ar fi bine sa fiu mai rece? sau mai indiferent in sine mea? ceva nu e in regul adr se poate re[para cred , de asat vreau sa discut de aceaasta problema! mai ajuta mult

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sincer nu stiu dak are pe cineva, dar [prima data a zis ceva mai de genul sa nu ne mai chinuim... dupa care eu iam adus aminte de lucrurile frumoase de iubirea noastra de schimbul care la are la mine [ptr dormit , de priuta de dinti de mirosul de parfum de pa fata ed [perna si a devenit sensibila si a zis sa incercam ca tre sa trecem de asata vrea sa mai fie o sansa! dar ce are de este rece, [pote fi [prietena ei? care stiu cai baga in ca[p nasoale! sau parinti? o iubesc cum sa fac?

!

 

Decizia trebuie sa o ia ea cu privire la despartirea.Intreab-o daca ea este multumita cu tine,daca se simte implinita,daca are ceva sa-ti reproseze,ce ar avea parintii ei cu tine sau prietena .....ce nu le convine,afla mai intai de ce sunt ei nemultumiti,poate au parere gresita despre tine,poate poti schimba aceste pareri

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Posibil ca cineva sa o "impinga" de la spate. Comportamentul ei denota nesiguranta, deci indoiala exista...poate fi oricine, chiar si un alt barbat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am insistat azi iam zis ca o iubesc, dar ea .... asa ca iam zis iubi vrei sa ne des[partim si iam repetat si iar si iar dar a zis ca nu vrea sa zica cuvantul ala c nu pote (des[partire) si iam cerut sa zica ce vrea ce se intam[pla... am intrebat [parinti sunt [problema [prietena , a zis ca nu! asa ca am insistat pana a zis ca nu e despartire dar un tim[p imi cere sa vada ce e cu ea

eu iam respectat ce a cerut... asa ca am sa nu mai vb cu ea o [per mica dar e un dar ! vine sf alentin am sanse? apro[po iam zis ca ter sa vb cu face 2 face aceste lucruri si mia zis ca nu [pote sa le zica face 2 face ca nu poate

 

dak are prieteni care o vrea cu mine e bine? iam zis ca astept sa vine la mine iar si sa revina la normal si mia zis ca doreste asata din inima! dar cuvantul care la zis mereu a fost iubi sa speram

 

 

[sper ca sf valentin sa fie cu mine si cu totzi care au probleme de iubire! nu are treaba [prieteni! are ea ceva dar nus ce si inca ceva, sunt primul iubit care la iubit prima realatie de durata lunga! mmmmmmmm asa de mult sper

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca o iubesti cu adevarat, o vei lasa sa plece.

Daca te iubeste cu adevarat, se va intoarce.

Daca nu, relatia voastra nu are niciun sens!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ea nu stie ce simte pt tine...eu cred ca are pe altcineva....la ce interval va vedeti? Tu ar trebui sa simti daca s-a indepartat de tine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am insistat azi iam zis ca o iubesc, dar ea .... asa ca iam zis iubi vrei sa ne des[partim si iam repetat si iar si iar dar a zis ca nu vrea sa zica cuvantul ala c nu pote (des[partire) si iam cerut sa zica ce vrea ce se intam[pla... am intrebat [parinti sunt [problema [prietena , a zis ca nu! asa ca am insistat pana a zis ca nu e despartire dar un tim[p imi cere sa vada ce e cu ea

eu iam respectat ce a cerut... asa ca am sa nu mai vb cu ea o [per mica dar e un dar ! vine sf alentin am sanse? apro[po iam zis ca ter sa vb cu face 2 face aceste lucruri si mia zis ca nu [pote sa le zica face 2 face ca nu poate

 

dak are prieteni care o vrea cu mine e bine? iam zis ca astept sa vine la mine iar si sa revina la normal si mia zis ca doreste asata din inima! dar cuvantul care la zis mereu a fost iubi sa speram

[sper ca sf valentin sa fie cu mine si cu totzi care au probleme de iubire! nu are treaba [prieteni! are ea ceva dar nus ce si inca ceva, sunt primul iubit care la iubit prima realatie de durata lunga! mmmmmmmm asa de mult sper

Deja ma doare capul.....

Lasa-o o perioada singura si vezi cum va reactiona.

Daca intr-adevar are ceva pt tine te va cauta cu siguranta.

Daca nu impaca-te cu ideea si cauta-ti un suflet pereche care intr-adevar sa te iubeasca.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ea nu stie ce simte pt tine...eu cred ca are pe altcineva....

asa e, parerea mea... poate nu s-a intamplat inca nimic cu acel altcineva, dar e foarte posibil ca ea sa simta destul de mult pt el..

nu vreau sa te descurajez, dar uneori fetele manifesta astfel de "simptome" in situatii din astea

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×