Sari la conținut
Forum Roportal
Bogdan5844

Sun Media Advertising Constanta

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Am fost luat pe sus de niște băieți de la Sun Media Advertising, că dacă aș dori să particip la ei ca figurant, model pt reclame, etc. (gen cum sunt masele de oameni care se aranjează

Editat de Bogdan5844

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am fost luat pe sus de niște băieți de la Sun Media Advertising, că dacă aș dori să particip la ei ca figurant, model pt reclame, etc. (gen cum sunt masele de oameni care se aranjează

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu vazusem topicul asta pana acum. S-ar putea ca cel care l-a deschis sa nu mai intre deloc.

Mi se pare o escrocherie. Oricine iti cere bani in avans pentru a iti gasi de munca mananca bors.

Trebuie gandit asa - daca tie ti-ar da 500 de euro in mana, inseamna ca profitul lor de pe urma ta ar fi mult mai mare. In cazul asta, daca ar fi atat de siguri ca iti gasesc ceva, ar investi ei in acele lucruri la inceput. Altfel s-ar putea sa fie vorba de ''poate iti gasim'' si apoi de ''ups, nu ti-am gasit, asta-i viata''.

In plus... am pe cineva in familie care a facut figuratie in filme americane filmate in Bucuresti. Nu a primit 500 de euro, ci 200.000 de lei vechi, care nici pe vremea aia nu era mult, si un sandwich.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×