Sari la conținut
Forum Roportal
Roxana@ Elena

Amorezeala

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Sub nici o forma nu e la misto topicul...chiar daca poate am sa fiu eu mai cu capsa pusa e ceva ce se cam intampla cum prin viata mea.

So o luam pe rand.

bun acu..... sa va zic eu ceva intereant

am primit un mail...de la un "amic" eu nici macar amic nu il consider :king2: .da na a zicem...ne stim asa din treacat si se pare ca a aflat destul de multe informati despre mine.Oricu acu cateva zile m-am certat cu el...de fapt el cu mine ca nu ii acordam destula atentie pe mess....da serios eu nu ii acord nici cand ne vedem..apai pe mes.... ce treaba am eu cu el....nici macar nu i-am dat de inteles ca as fi interesata de el....:good:

bun nimic in neregula pana la cearta....se pare ca el s-a suparat pe mine ca e amorezat...si vine si imi zice acu ca de aia s-a suparat ca el vroia a ii deschida sentimentele in fata mea si eu l-am trimis la plimbare? :think: oare ce e si cu barbati astia? Intuitia mea feminina a realizat ca din cauza ata s-a suparat el...dar nu s-a dus sa ii planga de mila ca nu ii sta in caracter.. :D

Eu ca amic sa zicem ca l-as pastra..dar amic de la distanta asa...dar pe de alta parte imi e mila de el,adica m-am interesat si eu despre el asa i a trecut si el prin anumite chestii mai naspa.Nu as vrea sa il ranesc,dar eu nu as fi dispusa a am vreo relatie cu cineva>motive ar fi multe..una ca eu nu il simpatizez ca om extraordinar de mult,mi se pare a fi prea imatur pt cei 30 de anisori ai lui,daca ceva nu ii pe placu lui isi i-a jucariile si pleaca si cateodata raneste.Acum poate sunt prea critica..dar am nevoie de o metoda de respingere fara a fi prea rea,sa se simta si el ok,adica intr-un cuvant sa fie bine..pt amandoi

:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sa-i spui direct (dar cu blandete) cum vezi tu relatia cu el? :think:

Cel putin eu ca barbat as aprecia foarte mult sinceritatea (chiar daca, ipotetic vorbind as ajunge in situatia lui)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu cum naiba poti sa-l crezi tu cand iti spune ca e amorezat de tine prin mess, mail sau telefon. Io personal nu-i cred nici cand imi zic in fata, nici daca se jura cu biblia in mana. :think:

P.S. ...asta cu atat mai mult cu cat nu ati trecut de un anumit stadiu al relatiei. Exista o lege Murphy pentru chestia asta, sa stii. :good:

Editat de Egeria

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu stiu cum naiba poti sa-l crezi tu cand iti spune ca e amorezat de tine prin mess, mail sau telefon. Io personal nu-i cred nici cand imi zic in fata, nici daca se jura cu biblia in mana. :think:

nu a zis neaparat ca e amorezat...a zis ca i-ar place o relatie cu cineva ca moi...acu na e subintelege cred :good:

 

in fine ideea e ca il refuz.intr-u mod subtil...da eu nu prea ma laud cu finete asta e bai....

bine de crezut nici eu nu cred ca e amorezat nici cand mi se zice in fata,dar cunosct destul de bine persoana in cauza...sa zicem ca emotional e mai fragil,si nu o zic cu rautate..asa e el...si in genere eu de subtila ce sunt ajung sa dau cu bata in balta...

Editat de angel_of_life

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
E amorezat pana la sex....apoi sa vezi ce ii trece amorezeala :good:

 

Daaa,ca apoi nici sa nu te mai cunoasca :think:

 

Angel,il trimiti la plimbare asa...sec,fara menajamente si drept de apel.

Ii spui clar si raspicat ca-i apreciezi sentimentele insa nu e barbatul viselor tale.Si punct. :king2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×