Sari la conținut
Forum Roportal
Ella stewart

Iubitul meu are iubita

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

buna! nu stiu daca e locul potrivit unde sa cer sfaturi, insa nu prea mai pot gasi o solutie singura. Problema e uromatoarea: Am cunoscut un tip care are prietena. Acum sunt impreuna de 11 luni, si el ma place pe mine si eu pe el si...o inseala cu mine de cv timp. Stiu ca nu e frumos din partea mea si ca ma puteti judeca. insa va rog sa nu o faceti. Il iubesc si el imi zice la fel, dar nu stiu daca sa il cred deodata ce e si cu ea si cu mine. As incheia eu relatia astadar as suferi prea mult.... cine ma poate ajuta? 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

daca te iubeste, de ce nu e cu tine?nu-l tine nici ea, nu-s casatoriti, n-au copii si nici credite impreuna. insa gagiului ii place sa cante la 2 viori de-o data

Editat de Morticia_

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pune piciorul in prag.

daca nu acum, daca nu maine, daca nu luna viitoare, daca nu la anul..atunci cand?

 

 

si sincer, zic sa te mai gandesti...cata incredere poti avea in el nu stiu..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mai,daca te iubeste cu zici tu ca zice el,ar trebui sa o lase pe cealalta fata pentru tine,dar daca tu esti doar roata de rezerva ar fi cazul sa il lasi cu toata suferinta ta,desigur,daca nu vrei altceva decat sentimente. (sa nu va puna aghiuta sa imi amintiti de discutia de ieri 8) )

 

adresa si id-ul de mess

Amice,vorbeam cat se poate de serios :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
: Am cunoscut un tip care are prietena. Acum sunt impreuna de 11 luni, si el ma place pe mine si eu pe el si...o inseala cu mine de cv timp. Stiu ca nu e frumos din partea mea si ca ma puteti judeca. insa va rog sa nu o faceti. Il iubesc si el imi zice la fel, dar nu stiu daca sa il cred deodata ce e si cu ea si cu mine.

 

In cazul asta , titlul nu'i cel mai fericit .

Iubitul meu are iubita

Ar fi trebuit sa spui "Iubitul ei ma are ca iubita " :)

 

As incheia eu relatia astadar as suferi prea mult.... cine ma poate ajuta? :D

De suferit o vei face oricum , ramane sa te hotarasti cand anume doresti sa se intample . 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×