Sari la conținut
Forum Roportal
Sexual

Fisting, da sau nu?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

NU MULTUMESC !

Nu trebuie să-mi mulţumesti.

 

 

 

si uite asa am mai aflat ceva nou :)

Nu ştiai despre aceste practici sexuale ? 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu ştiai despre aceste practici sexuale ? :roll:

Nu toata lumea e la curent cu toate noutatile sexuale :) si cu fanteziile fiecaruia :D

rusine sa imi fie..ce e drept ..tre sa ma pedepsesc singura 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu prea inteleg rostul acestor practici...

Sa aduca placere, unuia sau altuia, sau ambilor.

Ca in nici un caz nu o fac de plictiseala, cei care practica. 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce placere e aia sa ai o mana in fund ? Ia imagineza-ti tu ca atunci cand mergi la toaleta, in loc sa faci ce faci de dimensiuni normale, faci ceva cam ca o caramida, sa vedem daca e un gand placut...

 

Practicile astea seamana cu etnobotanicele - e ceva nou, hai sa incercam, chiar daca nu aduce placere, chiar daca ar putea avea consecinte grave. Tot nu-mi dau seama unde e placerea. Cat despre fisting vaginal, cred ca femeile care au nevoie de asta pentru a simti placerea sunt foarte triste... imi imaginez ca in largimea lor au nevoie de un penis de elefant, daca doar un pumn le mai poate multumi. Asta ca sa nu zic de picior.

 

Ba io creca tocmai de plictiseala.

Editat de Scorpionul_Rosu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

important e sa nu te tai in vreun obiect ascutit

 

Ba io creca tocmai de plictiseala.

intai ar trebui sa ne spuna cineva care practica asa ceva

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
important e sa nu te tai in vreun obiect ascutit

 

 

intai ar trebui sa ne spuna cineva care practica asa ceva

Cine ma striga ? 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce placere e aia sa ai o mana in fund ? Ia imagineza-ti tu ca atunci cand mergi la toaleta, in loc sa faci ce faci de dimensiuni normale, faci ceva cam ca o caramida, sa vedem daca e un gand placut...

 

Practicile astea seamana cu etnobotanicele - e ceva nou, hai sa incercam, chiar daca nu aduce placere, chiar daca ar putea avea consecinte grave. Tot nu-mi dau seama unde e placerea. Cat despre fisting vaginal, cred ca femeile care au nevoie de asta pentru a simti placerea sunt foarte triste... imi imaginez ca in largimea lor au nevoie de un penis de elefant, daca doar un pumn le mai poate multumi. Asta ca sa nu zic de picior.

 

Ba io creca tocmai de plictiseala.

Ma, n-as sti sa iti spun. 8) Dar in mod cert, sunt convins ca e vorba de placere, ca altfel e ceva ce n-ar suporta.

Cat despre noutate, nu este chiar asa de noua practica. Poate doar in atentia publicului larg, datorita internetului.

In fond, e vorba de un act de natura sexuala, facut cu lucruri, sau obiecte pe masura, ca sa dea o anume satisfactie.

 

Si e posibil sa faca si de plictiseala. De exemplu, oamenii fumeaza de plictiseala. Si asta le aduce o oarecare satisfactie.

 

Asa si eu pot spune ca, nu inteleg de ce oamenii fumeaza.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×