Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Vad ca nu sunt singura care are problema asta, asa ca pot sa ma plang si eu. Am inceput de ieri sa joc "Sport Smash" si cand am inceput sa ma descurc mai bine mi-a dat eroare. Asa parca nu mai are nici un farmec. Puteti sa ma ajutati? Multumesc. :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

apropo de eroare roportal...mi s-a intamplat de doua ori pana acum, si nu cred ca numai mie...aseara si acum vreo doua saptamani, cand am vrut sa intru pe roportal, pe forum, imi aparea o eroare. de fiecare data. ce naiba se-ntampla? :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eroarea a aparut ieri noaptea, pe la 1-2. Dupa ce termin jocul, cand trebuie sa trimit scorul imi apare acest mesaj:

Error Returned

mySQL qury error: SELECT

rung, rungscore, timeplayed, faceoff, timeplayed FROM ibf_tournament_plaiers WHERE mid=19132 AND tid=deleted ORDER BY rung DESC

SQL erroe: Unknown colum "deleted" in where clause

SQL code: Date: Monday 23 Ianuarie 2006 12:59.

 

Scuze ca nu am raspuns mai devreme dar nu ma asteptam sa-mi raspunda cineva atat de repede.

Multumesc mult pentru promptitudine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

O sa incerc sa o rezolv azi, sper sa ii dau de cap.

In ceea ce priveste eroarea cealalta: se pare ca servarul unde e gazduit roportal-ul a avut ceva probleme in ultimul timp si s-au corupt bazele de date. O astfel de eroare nu se poate corecta decat manual si e nevoie de interventia noastra, pana atunci forumul fiind indisponibil.

Nu putem sa dam refresh din 10 in 10 secunde sa vedem daca forumul merge bine dar daca eroarea se repeta vom gasi o solutie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×