Sari la conținut
Forum Roportal
Someone Lost

Love love

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Doar asa, fiindca parlamentarii care au votat respectiva lege sunt niste mosnegi batuti in cap?

 

Aaaa... nu.

 

 

In alta ordine de idei si facand abstractie de statutul celor doi din povestea aici de fata, am vazut o relatie intre o pustoaica de 15 ani si un tanar de 22, mai tarziu s-au casatorit, dupa ce ea a terminat liceul. Au divortat dupa vreo 2 ani de casatorie, nu mai stiu exact. Nu cred in relatiile incepute in adolescenta, se termina rau, am mai zis.

 

Cu tot ceea ce am zis aici, am vrut doar sa provoc, sa vad ce mi se raspunde. (ma bucur ca am fost convingatoare)

Ai fost singurul care m-a infruntat direct. :P

Editat de S.M.Poupincourt

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Se vede ca nu esti barbat :salut:

S-ar putea ca ceea ce numesti tu "barbat", eu sa numesc "jigodie".

La asta te-ai gandit ? :P

 

Si nu, nu sunt tata de fata, daca asta e intrebarea zilei. Dar stiu diferenta dintre right si wrong.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
S-ar putea ca ceea ce numesti tu "barbat", eu sa numesc "jigodie".

La asta te-ai gandit ? :P

 

Si nu, nu sunt tata de fata, daca asta e intrebarea zilei. Dar stiu diferenta dintre right si wrong.

Nu postasem on topic propozitia aia, stupid me stie la ce m-am referit.

Si nici nu ma intereseaza punctul tau de vedere.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu postasem on topic propozitia aia, stupid me stie la ce m-am referit.

Si nici nu ma intereseaza punctul tau de vedere.

Atat timp cat te-ai deranjat sa ma citezi, se pare ca te-a interesat totusi :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Looks and smarts...si deductiv pe deasupra, you are a keeper JR.

 

On topic.

Imi par foarte nesanatoase reltiile elev-profesor.

Ma refer la relatiile de natura sexuala.Chiar daca esti aproape majora, dom' profesor ar trebui sa isi vada de treaba.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mie mi se par impotriva naturii orice relatii care implica o persoana minora si una majora... indiferent de statut.

 

Insa curve mici/pustani ratati si profitori bolnavi/danzels in distress, cu 10 pisici in casa, vor exista mereu. Si nu numai la noi, in cadrul societatii noastre bolnave, dupa cum a scris cineva mai sus.

Editat de Inappropriate

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ai dreptate si eu am fost nedumerita daca era doar totul in capul meu el e un barbat cum rar gasesti in zilele de azi si de multe ori chiar imi doresc sa fie totul in capu meu dar sunt prea multe semne, dar cum am mai zis nu e pervers si nu se da la mine pur si simplu stiu sigur ca ma place si ca e imposibil de avut o relatie

De multe ori bărbaţii ăştia "cum rar găseşti

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

parerea mea, nu cred ca conteaza enorm demult diferenta dintre varste de ex intre parintii mei e diferenta de 20 de ani si sunt impreuna de la 24 de ani si acum sunt destui de batrani si tot se iubesc ca la inceput. In legatura cu faptul ca eu sunt minora si el major stiu ca asta ar fi ceva ilegal, dar ganditi-va cate adolescente de 14 ani nu sunt cu barbati de 22 de ani, aici nu se pune problema cu legea?

Editat de Someone Lost

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×