Sari la conținut
Forum Roportal
Ralush1989

Cum cuceresti un barbat in zodia pesti?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

hello! m-ar interesa sa aflu cum poti sa cuceresti un barbat in zodia pesti..stiu ca este cam dificil el ca persoana, si arogant....dar cum il poti face sa se indragosteasca de tine?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pfff...aici e cam greu:)....ca are momente cand sta de vorba si momente cand iti vine sa-i dai cu ceva in cap....si noi ne cam batem cap in cap de obicei..ca daca el raspunde f cu nasul pe sus..eu incerc sa fiu la fel....deci nu pot sa-mi dau seama ce puncte sensibile are:|

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu cunosc multi Pesti,chiar am avut o relatie cu un Peste(zodia). :doh:

Nu toate persoanele din zodia Pesti sunt la fel,desi au caracteristici comune.Ce stiu eu despre ei e ca sunt misteriosi,retrasi,ganditori(si astia sunt periculosi).Le place cateodata sa joace roluri,ca sa nu arate cum sunt in realitate,poate din timiditate,poate din alta cauza.Sunt romantici si vor relatii serioase,dar numai daca le ajungi la inima.Si au anumite viziuni despre viata ciudate.

Succes! :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu cunosc multi Pesti,chiar am avut o relatie cu un Peste(zodia). :doh:

Nu toate persoanele din zodia Pesti sunt la fel,desi au caracteristici comune.Ce stiu eu despre ei e ca sunt misteriosi,retrasi,ganditori(si astia sunt periculosi).Le place cateodata sa joace roluri,ca sa nu arate cum sunt in realitate,poate din timiditate,poate din alta cauza.Sunt romantici si vor relatii serioase,dar numai daca le ajungi la inima.Si au anumite viziuni despre viata ciudate.

Succes! :doh:

 

 

da si eu am avut...cu un peste..si acum am dat de alt peste...ideea e ca greu de inteles, si mereu tb sa ma tachineze sa para el mai presus, si ca le stie pe toate....a avut o relatie de 2 ani jum cu cineva...si l-am intrebat..zic acum cum tb sa arate femeie potrivita pentru tine..si a zis ca fosta:|..si i-am spus ca nu o sa gaseasca prea curand...zilnic tb sa ne tachinam, sa ne atacam cu replici..si tot asa..si nu inteleg de ce?a zis ca nu e pregatit pentru o relatie...cred ca e o scuza frumoasa

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×