Sari la conținut
Forum Roportal
Dexter_cipry

NOKIA N95 PROBLEMA FOARTE MARE

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Salutare tuturor,telefonul meu se numeste nokia n95.Acum cateva zile i l-am dat unui taran care l-a scapat in dunga pe jos.E,nu s-a intamplat nimic atunci,dar la cateva zile parca inebunise telefonul,intra prin menu,iese din menu...apasa tasta "0",intra in diferite app.am observat ca daca apas putin pe partae pe care a fost lovit(cu 1 cm mai jos de display)merge fara probleme,daca las liber iar face asa......VA MULTUMESC!!astept orice sfat/raspuns...LA SERVICE NU MA POT DUCE,au niste preturi acre te dau pe spate !!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salutare tuturor,telefonul meu se numeste nokia n95.Acum cateva zile i l-am dat unui taran care l-a scapat in dunga pe jos.E,nu s-a intamplat nimic atunci,dar la cateva zile parca inebunise telefonul,intra prin menu,iese din menu...apasa tasta "0",intra in diferite app.am observat ca daca apas putin pe partae pe care a fost lovit(cu 1 cm mai jos de display)merge fara probleme,daca las liber iar face asa......VA MULTUMESC!!astept orice sfat/raspuns...LA SERVICE NU MA POT DUCE,au niste preturi acre te dau pe spate !!

vezi tu,atunci cand f a fos scapat,cred ca s-a dus folia dintre piesele culisante.cred ca ar trebui sa-ti schimbi folia dintre partile culisante...parerea mea!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu zik sai schimbi ecranu am patit si eu ceva asemanator cand apasam pe lateral mergea cand nu se vedea incetosat eu am dat pe display 60 lei cu tot cu transport (posta) calitatea A si merge bne

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

dupa parerea mea ar trebui sa mergi la un atelier sau la un dealer autorizat cu telefonul mai ales daca e in garantie!.in general sunt multe,sa le zic chichite,,din cauza carora tf se duce...!mai ales chestii fizice: scapat, apa ...etc

dar daca te pricepi cauta un site de depanare si poti rezolva de acasa

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×