Sari la conținut
Forum Roportal
Dany29

Prima oara!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Primul sarut! A fost pe la 16 ani, cu un tip mai mare ca mine care ma placea dar pe care eu nu-l prea placeam.Dar, bine-nteles ca am fost flatata si l-am lasat sa ma sarute. Dupa aceea saracul m-a mai cautat dar fugeam de el ca de ciuma. Despre prima noapte, au fost de fapt mai multe, pentru ca s-a incercat o intrare in fortareata fara a o deteriora, nu pot sa spun nimic deosebit. Nu am nici amintiri placute nici neplacute.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu vreau sa-mi aduc aminte.

de ce?te-a marcat intr-un fel?daca nu vrei nu raspunde.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

primul sarut a avut loc pe la 14 ani si a fost placut.... cit despre prima data de facut dragoste cu sotul meu cind ne'am casatorit (eu 17, el 20) si a fost foarte frumos, nu durere, nimic ciudat.... cum se mai auzea... si in cazul meu a fost in timpul zilei....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Primul sarut:

Eram prin clasa a 6-a, la tara la bunici. Un var mai mare m-a luat cu el la discoteca. Cand m-am intors am venit cu o vecina. Deja dansasem impreuna, ne stransesem in brate, ne tineam de mana. Era inevitabil sarutul in ciuda faptului ca eu cam amanam momentul. In fata portii ne-am imbratisat, ne-am lipit buzele si brusc m-am trezit cu limba ei in gura! :flowers: Pe moment am tresarit, dar imediat m-am adunat si am continuat. Tin minte ca eram fascinat de acest joc al limbilor , ca am sufocat-o pe saraca fata vreo ora. :)

 

 

Prima noapte:

Prima noapte a fost ziua, cam pe la 15 ani. Prietena mea nu mai era virgina. Eu ii ascunsesem faptul ca eu sunt, mai ales ca aveam si atitudine de macho. Dar pana la urma a venit si momentul adevarului.

Am patit la fel ca si cu sarutul. Ne-am jucat pana m-am trezit inauntru. Nu cred ca a durat un minut.Eram terminat de rusine. Am folosit pretextul ca avusesem un preludiu prea lung. A mers. Apoi au au mai urmat vreo 4 "numere". Bineinteles ca au fost din ce in ce mai lungi. Am reusit sa fac fata cu brio. :doh:

 

 

Cand a aflat acum cativa ani (tinem legatura) ca a fost prima, nici nu i-a venit sa creada!

Editat de kosfunny

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

primul sarut la tara pe la 13 ani...nimic special

 

prima oara intr-o sambata ..nu ma durut dar am sangerat destul...dar tot sangele a fost pe un tricou de al lui...nimic special....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu primul sarut nu mai tin minte cand a avut loc... nu i-am dat importanta pe care o vad pe la altii... De fapt, nici prima noapte nu a fost ceva de capul ei.. s-a intamplat cu unul pe care il cunoscusem in ziua respectiva si peste noapte am decis sa raman la el. Nu a fost nimic special, o pura aventura, doar ca eu eram virgina.

Dupa asta am invatat sa urmaresc propria-mi placere si prea putin m-a interesat de cel de langa.

Aham...deci de aici ti se trage acel "nightwish", nu de la celebra formatie? :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Primul sarut a fost la 11 ani, apoi la 14 ani prima si la mine tot zi :doh: El avea 17 ani...nu eram chiar indragostita, eram mai mult flatata ca unui tip de 17 ani ii place de mine. N-a fost nimic special si am scapat si eu fara durere, ca o norocoasa ce sunt din nastere :flowers: Partea frumoasa e ca atunci cand am implinit eu 17 ani, dupa petrecerea de ziua mea am ramas in doi cu un foarte bun prieten din copilarie (ne cunosteam din clasa a 5-a) si atunci ne-a pocnit traznetul :) Eu am fost prima pentru el si am avut trei ani perfecti impreuna. M-am casatorit cu altcineva, insa cu el am ramas in continuare prieteni:-)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×