Sari la conținut
Forum Roportal
Dany29

Prima oara!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

hai sa va dau o tema mai putin trista...sweet or not,memories?primul sarut?dar prima noapte de amor???

 

primul sarut:la iarba verde!!!cu un tip super...eu aveam 14 ani si el,credeam vreo...17.ma placea,si m-am lasat sarutata,dupa care toata m-am topit de emotie!in aceesi zi aflasem ca la cei 22 de ani pe care ii avea,deja era si divortat si un cpoil de 2 ani.am fugit ca de ciuma!

prima noapte de dragoste: a fost ziua!spre seara,si am facut-o din curiozitate,sa vad cum e!nu sangerasem si nu ma duruse prea tare,dupa cum se zicea,dar nici tare placut nu a fost.oricum,cu sotul meu am descoperit "inaltarea pe culmile placerii!">

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu primul sarut nu mai tin minte cand a avut loc... nu i-am dat importanta pe care o vad pe la altii... De fapt, nici prima noapte nu a fost ceva de capul ei.. s-a intamplat cu unul pe care il cunoscusem in ziua respectiva si peste noapte am decis sa raman la el. Nu a fost nimic special, o pura aventura, doar ca eu eram virgina.

Dupa asta am invatat sa urmaresc propria-mi placere si prea putin m-a interesat de cel de langa.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Primul sarut?Cine isi mai aduce aminte.....dar prima noapte de amor..naspa,nasol,dureros,ingrozitor,am speriat baiatu...atunci.Cum cu cine ? cu sotu :lol: .E mandru ca a fost primu :lol: ,apreciaza mult asta si m-a invatat o gramada de lucruri.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Se mai practica asa ceva?

nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu m-am marita virgina....doamne pazeste,am vorbit cu omu 4 ani inainte de nunta

Editat de mirela83

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu m-am marita virgina....doamne pazeste,am vorbit cu omu 4 ani inainte de nunta

Pai daca despicam firu' in mai multe.. tot la virginitate ajungi :lol: ca practic a fost singurul barbat din viata ta. :lol:

 

Se mai practica asa ceva?

Normal ca se mai gasesc si astfel de fete.. Nu-i nimic rau dar nici ceva special. E o alegere personala si cam atat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
hai sa va dau o tema mai putin trista...sweet or not,memories?primul sarut?dar prima noapte de amor???

 

primul sarut:la iarba verde!!!cu un tip super...eu aveam 14 ani si el,credeam vreo...17.ma placea,si m-am lasat sarutata,dupa care toata m-am topit de emotie!in aceesi zi aflasem ca la cei 22 de ani pe care ii avea,deja era si divortat si un cpoil de 2 ani.am fugit ca de ciuma!

prima noapte de dragoste: a fost ziua!spre seara,si am facut-o din curiozitate,sa vad cum e!nu sangerasem si nu ma duruse prea tare,dupa cum se zicea,dar nici tare placut nu a fost.oricum,cu sotul meu am descoperit "inaltarea pe culmile placerii!">

Nu vreau sa-mi aduc aminte.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai daca despicam firu' in mai multe.. tot la virginitate ajungi :lol: ca practic a fost singurul barbat din viata ta. :lol:

Normal ca se mai gasesc si astfel de fete.. Nu-i nimic rau dar nici ceva special. E o alegere personala si cam atat.

Este in intregime alegerea lor. :lol: Eram si eu un pic cam curios.

 

Nu vreau sa-mi aduc aminte.

Ce anume si de ce?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×