Sari la conținut
Forum Roportal
tahionic

Epilare

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Pai epilatul nu trebuie sa fie neaparat dureros. Exista creme de epilat, cea romaneasca e relativ ieftina (in tub galben-portocaliu). Simplu de folosit, si, mai ales, total nedureros.

Efectul e de scurta durata si probabil in 2 zile ti-ai agata ciorapii in miristea blanoasa :dee

Gata cu metaforele ca azi nu e cazul. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai epilatul nu trebuie sa fie neaparat dureros. Exista creme de epilat, cea romaneasca e relativ ieftina (in tub galben-portocaliu). Simplu de folosit, si, mai ales, total nedureros.

Efectul e de scurta durata

si e devastator. Parul tau va incepe sa creasca mai gros si mai des. Asa ca...forget it.

 

te sfatuiesc sa folosesti ceara pentru ca nici macar aparatele electrice de epilat, cu toata reclama care li se face nu sunt asa de grozave. Dupa ele parul va creste sub piele.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hei, hei, cred ca cineva m-a inteles gresit 8) Oricum am scris de efect cand am dat solutia asta... era doar pentru a vedea cum e fara par, intr-un mod rapid. Clar nu e solutia de adoptat pe termen lung.

Pe de alta parte epilarea in zona pubiana nu e sanatoasa...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:8): ba am inteles perfect ce ai vrut sa spui. si nu te mai zburli asa acolo ca ma umfla rasul de mor.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pe de alta parte epilarea in zona pubiana nu e sanatoasa...

 

Asta depinde in ce mod o faci, cat de mult epilezi, cat de curat(a) esti.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bine, de-acum o sa pun disclaimer: tot ce faceti, e pe pasarica voastra (sau, dupa caz, cocosel), nu incercati asta acasa, nu cititi daca nu aveti 18 ani impliniti (asta era prima), nu cititi daca n-aveti chef, nu raspundeti daca nu sunteti interesati...hmm...asta cam acopera tot.

:dee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

auuuuu bravo :!: felicitari :!: bem? :winca:

 

ohh sunt offtopic. Balul, masa si felicitarile sunt la alt topic :dee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×