Sari la conținut
Forum Roportal
Mi.Mi.11

Ne reamintim cum putem intra in top amatori si top desene

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Intra automat la 20 de voturi ? Sau trebuie sa confirme un admin ? Am si eu vro 4 desene cu+20 si nu a intrat nici unu' in TA :doh:

Editat de MeoRo94

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Intra automat la 20 de voturi ? Sau trebuie sa confirme un admin ? Am si eu vro 4 desene cu+20 si nu a intrat nici unu' in TA :doh:

 

poate e pe alta pagina...adica un desen realizat acum 90 de zile care azi a obtinut al 20'lea vot nu va aparea pe prima pagina...e ceva logic, nu?Pt TA nu e nevoie de confirmare de la admini..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Confirmare de la admin??Pai nu e corect asa TTwTT Asta inseamna ca daca eu as fi admin as putea sa-mi pun desenele in TD chiar daca asta nu merita :| Eu am avut pana acum 2 desene in TD care nu erau deloc reusite...pe cand la cele la care lucram mai mult primeam note mici de la copii prosti..OK..nu spun ca e vina nimanui,dar...Ar fi corect ca utilizatorii sa decida care desene merita sa fie in Td si care nu :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Utilizatorii decid. Adminii sau moderatorii au un vot de acceptare, pentru ca desenul sa treaca. Daca esti de exemplu la scoala si faci un desen dupa care iti pui toti colegii sa te voteze, nu e corect ca acel desen sa treaca fara o anumita aprobare. Asa vor intra doar desenele apreciate de comunitate, nu cele bazate pe prietenii.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Intra automat la 20 de voturi ? Sau trebuie sa confirme un admin ? Am si eu vro 4 desene cu+20 si nu a intrat nici unu' in TA :doh:

 

Desenul trebuie sa aiba 20 de voturi in 5 zile.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×