Sari la conținut
Forum Roportal
Zenicholaz

Despre clarvazatori

Postări Recomandate

Pfoaaa...alta inventie. :blink: Eu inca astept profetiile lui Grivei.

 

Acum ce vrei? Inventiile sunt in floare :doh: Cand apar profetiile lui Grivei sa ma anunti si pe mine :doh:

 

sint incomplete

 

Si procentul de adevar este de 70%. Sa nu se uite asta.

 

Da, poate sunt incomplete dar no, am aflat si eu de ea de la altii, am cautat si am postat trei linkuri din cate am gasit in speranta ca voi aveti mai multa informatie despre ea. Cat sunt de adevarate aceste profetii facute de Vanga, ramane inca de vazut si studiat tinand cont totusi ca nu a fost singura care a vorbit despre cele petrecute si despre cele ce vor sa vina.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Şi Paul, un extraordinar clarvăzător la Cupa Mondială 2010. Păcat ca s-a stins din viaţă, probabil că ar fi prezis şi cutremurul din Japonia, şi venirea extratereştrilor cu mai mare precizie.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu daca ati auzit de mine, dar eu-s un clarvazator destul de bine cunoscut si din bunavointa va fac acum o prezicere: maine(22.03.2011) va rasari soarele.

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ati citit vreodata profetiile Vangai?

 

PROFETIA DESPRE ROMANIA

 

Vanga nu a avut copii, insa a avut mai multi nepoti din partea fratilor si a surorilor pe care i-a iubit mult si i-a ajutat. Dintre toti nepotii, cea mai apropiata de ea a fost Diana Radneva, careia Vanga i-a incredintat, cu numai cateva zile inainte de a muri, ultima si cea mai de pret profetia a sa: profetia despre Romania

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In zilele astea, Romania e mai mult ca Sodoma si Gomora

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In zilele astea, Romania e mai mult ca Sodoma si Gomora

 

...da ...unii se chinuie din greu sa o aduca in astfel de stadiu, dar in zadar.

Se pare ca Dumnezeu a pregatit altceva pentru ea,si care nu coincide delok cu planurile lor meschine si veninoase.

Dar...oricum , ei pot fi siguri ca vor sfarsi percum cei din Sodoma si Gomora sau chiar mai rau, spre linistea celorlalti oameni buni.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Acum ce vrei? Inventiile sunt in floare :doh: Cand apar profetiile lui Grivei sa ma anunti si pe mine :doh:

 

 

 

Da, poate sunt incomplete dar no, am aflat si eu de ea de la altii, am cautat si am postat trei linkuri din cate am gasit in speranta ca voi aveti mai multa informatie despre ea. Cat sunt de adevarate aceste profetii facute de Vanga, ramane inca de vazut si studiat tinand cont totusi ca nu a fost singura care a vorbit despre cele petrecute si despre cele ce vor sa vina.

 

Sa nu se uite ce s-a intimplat in noiembrie 2010. Cind era sa inceapa un conflict....nou...intre cele 2 Corei. Si nu raminea numai intre ele.

Vanga a spus de acel moment. Dar ceea ce nu se stie, ca pericolul unui nou conflict mondial, a trecut in februarie 1991, cind a fost, se stie ce.

Deci ea nu a gresit cu acel noiembrie 2010. Dar viata e mai complexa decit i se arata unui singur om.

 

Ai si datele de contact ? Poti sa share ?

 

A fost data la tv, si cu ce a spus. In 1990-1991. Nu am vazut-o eu personal.

A spus ceva f important, si se adevereste continuu.

Editat de NASTYPRIMUL
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sunt curios ce parere aveti cei care ati interactionat cu asemenea oameni - clarvazatori adica...

 

cu cine ati discutat? ce parere aveti despre viorel pop, doru parv etc ?

 

 

nu de alta, dar eu caut o persoana de acest gen.. cred ca sunt persoane care au aceasta calitate..

 

calitate sau nu...poate e real poate nu ...cine stie eu unul nu cred in astfel de lucruri.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sunt curios ce parere aveti cei care ati interactionat cu asemenea oameni - clarvazatori adica...

 

cu cine ati discutat? ce parere aveti despre viorel pop, doru parv etc ?

 

 

nu de alta, dar eu caut o persoana de acest gen.. cred ca sunt persoane care au aceasta calitate..

 

 

oana zavoranu!?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

buna ziua.sunt Georgiana din Constanta.vreau sa sesisez un caz de asa zis clarvazator care este de fapt
un impostor .el se numeste pe internet Vizionarul Stefan care pretinde ca face vizionari profesionale.dar eu va zic exact ce am patit.cand am sunat la acel nr de telefon ca sa ma ajute in problema mea in primul rand a raspuns o voce de femeie.apoi dupa ce i-am explicat problea mea ,acea femeia a pretins are darul clarviziunii profesional si in schimb mi-a spus numai minicuni.va dau si pagina lui de internet ca sa stiti sa va feriti de acest asa zis" vizionar si clarvazator"
http://www.tamaduitorul-clarvazatorul-stefan.eu/
de asemenea fotografia folosita de el este falsa.deoarece nu raspunde nici un barbat la telefon.si pretindea
ca putea rezolva orice problema prin darul sau.pentru cei care au mai fost inselati de acest impostor puteti sa imi scrieti pe adresa mea de email si va voi povesti tot ce am patit.artemisa200al@yahoo.com

stefan_color.png

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×