Sari la conținut
Forum Roportal
Dark Joker

Tableta grafica

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Hey all!Pai ar fii super tare adik jtitzi voi...ne adaugam,ignore,stergere,invisible un fel dee....Dessenger! :o: .seba. pls inplineste-ne dorinta :cheer:

 

Dessenger e chiar un nume bun :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dessenger e chiar un nume bun :D

sa il luam ca pe un ,,Se indeplineste dorinta,,? :) :-s :yahoo: :yes:

Editat de Dee_a96

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sa il luam ca pe un ,,Se indeplineste dorinta,,? :) :-s :yahoo: :yes:

Da,bineinteles ca se indeplineste deoarece seba ne a mai raspuns odata la cerere si ne a spus ca imediat dupa ce termina a 3 a aplicatie de desenat pune in aplicare lista de prieteni :]

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

va fi o experienta uimitoare atunci cu prietenii :D :friends:

Sa luam drept cadou, de la admini, de Craciun lista de prieteni? :))

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

...ma adresez(incerc) administratorilor acestui site...indeosebi d.lui Seba...

am vazut ca nu raspundeti mesajelor private...atunci va rog sa-mi raspundeti macar aici...

acum aplicatia cu layere e gata...putem trece si la altceva...adica, discutam in trecut despre schimbarea parolei, care se pare este inca o problema actuala...spuneati ca veti rezolva si acest lucru...

...vreau sa incercati sa faceti ceva in legatura cu cei care binevoiesc sa deseneze pe site...adica aceia care intra, trag in scarba doua linii, trei stelute si posteaza desenul...e aproape imposibil sa cauti ceva bun de vazut...site-ul a ajuns de toata coma...va rugam faceti ceva...

...dupa mine, as scoate top amatori...si votarea desenelor ar trebui modificata...de exemplu un desen bun, ajuns deja in top, cu multe votari, sa nu poata fi votat cu note de exemplu doar de la 5 in sus...adica notele cuprinse intre 1 si 5 sa nu se poata bifa...eventual utilizatorii sa nu aiba posibilitatea de a vedea cine i-a votat...

...posibilitatea de a putea sterge comentarile, unele, adica cele care considera utilizatorul ca deranjeaza, este absolut necesara...

...sunt cateva dorinte pe care sper sa le luati in calcul...sunt mai multe...dar ma opresc doar la acestea...

...pentru o atmosfera placuta si lejera pe site...

Editat de aliosa

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ce spune aliosa aici e drept de analizat.E parerea ei si o respect din plin insa posibilitatea de a NU putea sterge comentariile deja date mi se pare buna<de exemplu am asa am vazut cum anumiti utilizatori au cate doua,trei conturi...>insa ceea ce a propus Aliosa e si mai bine :good: ,cat si posibilitatea de a putea vedea cine voteaza mi se pare buna<de mult ori i-am cautat pe respectivi,le-am multumit si mi-am imbogatit si lista>.Ceea ce as mai avea de adaugat la ce a propus Aliosa este posibilitatea moderatorilor de a bana IP-ul<sau macar a adminilor> pentru *vizitatorii pusi pe sotii nemultumiti de site :roll: *

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

...Idei foarte bune Aliosa , insa Grimm cu banarea Ip-ului nu prea sunt de acord , poate sunt doi pe un computer frati sau surori , daca unu n-are ce face si altuia ii place sa deseneze sa sufere din cauza lui ? ... eh ma rog doar o parere ... :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×