Sari la conținut
Forum Roportal
Dark Joker

Tableta grafica

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Mai,eu glumeam k vbesty mult :]] mie imi convine knd cnva isi spune punctuld e vedere.chiar imi convine k scrii tot ce ai in minte.continua

 

 

 

Multumesc seba,enormmmm!Abia astept :x Multumesc in numele tuturor din suflet

then,atunci imi cer scuze ca am inteles gresit :sweating: mi s-a mai spus si de asta... :-

si daca tot vorbim de idei..pe langa lista de prieteni daca e posibil sa adugati cumva o optiune de anulare a notelor proaste<macar una pe desen sau nu stiu..> asta pentru userii care sunt pusi pe rau si pe stricat medii. <_<

Editat de Grimmjow Jagger

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

then,atunci imi cer scuze ca am inteles gresit :sweating: mi s-a mai spus si de asta... :-

si daca tot vorbim de idei..pe langa lista de prieteni daca e posibil sa adugati cumva o optiune de anulare a notelor proaste<macar una pe desen sau nu stiu..> asta pentru userii care sunt pusi pe rau si pe stricat medii. <_<

 

Ahh,totusi sa nu ne grabim :-S sa vedem dak se pune in practica lista de prieteni si apoi vedem : x doamne ajuta k seba e de acord : x Multumesc din nou ,seba

Editat de BlueAngel

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Repet, facem lista dupa ce terminam cu aplicatia de desenat. Adica peste 4-5 saptamani. Veti testa aplicatia si dupa ne apucam si de lista.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Repet, facem lista dupa ce terminam cu aplicatia de desenat. Adica peste 4-5 saptamani. Veti testa aplicatia si dupa ne apucam si de lista.

Ahh,asta am inteles si sunt total de acord.Totul pe rand si cu rabdare.Abia astept noua tehnica de desenat si lista de prieteni,deasemenea :]

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Tableta Grafica Genius MousePen 8x6 . In cutie proprie, folosita de cateva ori, stare impecabila. Livrare personala Bucuresti, Ilfov sau prin apropiere. PRET 140 ron.

 

Touch_x09@yahoo.com numar de telefon il puteti afla de pe id

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Tableta Grafica Genius MousePen 8x6 . In cutie proprie, folosita de cateva ori, stare impecabila. Livrare personala Bucuresti, Ilfov sau prin apropiere. PRET 140 ron.

 

Touch_x09@yahoo.com numar de telefon il puteti afla de pe id

am o cunostinta pe care s-ar putea s-o intereseze oferta ta.Cand voi avea raspunsul sigur o sa-i dau id-ul tau.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!Sustin ideea >:D< ar fi pentru mine un vis de pe desenatori deventit realitate :D si eu m`am gandit la asa ceva :D

Editat de Faiv pui da hamsters :)))))

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×