Sari la conținut
Forum Roportal
Dark Joker

Tableta grafica

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

asta ar insemna o schimbare radicala a paginii de profil <home-page>..hm...nu stiu ce sa zic.... mie personal imi place cum e impartit topul,la urma urmei cine e interesat poate sa caute si prin paginile anterioare ale topurilor.

 

sa rezolvam ce e mai important,iar pe urma retusurile.Putina rabdare nu strica,adminii au si ei doua maini pana la urma.Sa vedem cum decurge aplicatia cea noua si pe urma mai venim si cu alte cereri.

Editat de Grimmjow Jagger

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu una ma multumesc cu lista de prieteni de pe forum...mai intai sa se rezolve lucrurile cu adevarat importante si dupa aceea poate reusim sa convingem pe cineva sa caute un programator pentru treaba asta. :sweating:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ei bine,mult mai vbesty grimmjow,dar multumesc pentru sustinere.Eu sunt de parere ca majoritatea desenatoriilor isi petrec timpul pe desenatori.ro nu pe forum,deci,evident,nu prea este multumitoare lista de prieteni dp forum...:D pe mn nu ma ajuta,se pare...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pfff,nush dc dar mereu am considerat chat ul o prostie :]] sorry guys,nush dc ...numai persoanele singure si disperate dp o relatie sau dp prieteni virtuali stau pe chat...mai bn sa avem mesaje private :x

 

Wayyy ce e omuletu ala verde? :)) Vroiam sa fie ceva gen : ": x "...ma scuzati :]]

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×