Sari la conținut
Forum Roportal
Dark Joker

Tableta grafica

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Avand in vedere k n`am sustinut ,,pe fata,, greva si a avut rezultate bune acum sustin ideea ta, Blue :D

da vreau si eu, o lista de prieteni, da sa putem sa si vorbim intre noi, sa ne trimite-m mesaje si deastea :yes: :yes: :cheer: :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pe langa lista asta de care ziceti voi as opta si o optiune de trimitere a mesajelor private <bineinteles insotita de optiunea raporteaza abuz sau blocheaza,in cazul in care mai avem parte de utilizatori gen cristys..>

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pe langa lista asta de care ziceti voi as opta si o optiune de trimitere a mesajelor private <bineinteles insotita de optiunea raporteaza abuz sau blocheaza,in cazul in care mai avem parte de utilizatori gen cristys..>

 

Asta cu mesajele private o sustin si eu! Si ar fi frumos daca am putea sterge sau edita un comentariu pe care l-am lasat la un desen..adica uneori poate ai vrea sa retragi anumite lucruri si nu ai cum... :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Asta cu mesajele private o sustin si eu! Si ar fi frumos daca am putea sterge sau edita un comentariu pe care l-am lasat la un desen..adica uneori poate ai vrea sa retragi anumite lucruri si nu ai cum... :)

pe de o parte da,pe de o parte nu.Sa zicem ca te injura cineva,tu raportezi iar acel cineva isi retrage comentariul.Cum mai dovedesti? Pe langa asta aflat si noi cine merita sa ramana in comunitate si cine nu.Dupa parerea mea multe banari s-au dat multumita comentariilor date de diversi utilizatori-problema.Eu personal prefer sa ramana asa capitolul asta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Topicul ar trebui inchis.Exista deja unul asemanator

Spuneti-va dorintele aiki :http://www.roportal.ro/discutii/topic/88303-cererile-noastre/

Cererile noastre nu prea a avut efect pentru ca fiecare vrea altceva si au fost cerute prea multe intr-un singur loc,deci ar fi bine sa le luam pe rand :roll: m-a amuzat tare mult ideea de 3-in-1 referitoare la site de pe acel topic.Cat despre inchiderea topicului,ramane la preferinta adminilor.Prioritar pentru site acum,e rezolvarea erorilor si gasirea *capilor*.

Dintr-un punct de vedere sau altul are si Dream. dreptate, sa nu ne apucam sa deschidem topic pentru orice maruntis.

Editat de Grimmjow Jagger

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Este o idee minunata!

Si eu as vrea.Si as mai vrea sa putem trimite si mesaj privat sau sa putem vedea emoticoanele sau un chat ceva sa nu ne mai facem chat la desene.

 

DAR!Sa scapam de erori mai intai!

 

Stiu ca avem multe pretentii dar...asa suntem noi:|

Niciodata nu suntem multumiti de ce avem si cand nu mai avem regretam ca am pierdut acel ceva.

Orikum as mai avea o sugestie.Nush cat de folositoare este.As vrea ca pagina cu desene din galerie sau cea cu top desene si top amatori sa aiba mai multe desene.Adik nu numai 6 sau asa.Eu stiu cate se poate.Si ce cu desene din galerie sa fie mai mare.Ca desenele sa poata fi apreciate toate.Dak intelegeti ce am scris:D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×